wtorek, 09 maj 2017 16:20

Parfois na Dzień Matki!

Podobnie jak w zeszłym roku, PARFOIS stworzyło serię na Dzień Matki, opartą na idei dzielenia się dodatkami między matkami i córkami. Ta kolekcja, pełna kolorów i szczegółów, zapowiada dzień niezapomniany i jeszcze bardziej znaczący.

Dla matek i córek, którzy lubią podzielić się wszystkim - szczególnymi momentami, żartami i oczywiście dodatkami - PARFOIS stworzył doskonałe plecaki. Granatowe, białe lub srebrne plecaki mają dwa różne rozmiary: standardowy dla matek i mniejszy rozmiar dla młodzieży. Wraz z tym specjalnym dodatkiem marka oferuje idealne prezenty na tę ważną datę: jasny, kolorowy szalik, który mogą nosić również dziewczęta, a także zegarek o różowej bransoletce dopasowanej do złota z limitowanej kolekcji.

 Po raz kolejny marka stara się podkreślić więzy między matką i córką, a to wszystko dzięki kolekcji, która obiecuje, że ten Dzień Mamy będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

 

Czytany 482 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Trendy modowe

  • 1