poniedziałek, 04 lipiec 2016 12:06

Sukienki i spódnice od bonprix– czas na długość maxi

Wydawałoby się, że to sukienki i spódniczki mini są letnim „must have”. Tymczasem to właśnie te sięgające do ziemi przeżywają swoje 5 minut. Doskonale wyglądają na każdym typie sylwetki. Nie dziwne więc, że często powracają, jako jeden z ulubionych trendów kobiet.  W czym tkwi sekret sukienek maxi? Mogą je nosić zarówno osoby o idealnych wymiarach, jak i Panie chcące ukryć swoje niedoskonałości.

Co więcej są wyjątkowo uniwersalne. W połączeniu ze szpilkami idealnie nadają się na eleganckie spotkanie, a z płaskimi sandałami na plażę bądź letni wypad na miasto. Marka bonprix w swojej ofercie zawsze posiada propozycje maxi, w tym sezonie jest ich jednak jeszcze więcej i są wyjątkowo różnorodne.
Jednym z najnowszych trendów jest łączenie długich, prostych sukienek z białymi  t-shirtami. W sezonie wiosna-lato 2016 szczególnie mocno ten trend pokochały gwiazdy  i blogerki.

Pamiętajmy także, że sezon wakacyjnych festiwali coraz bliżej. Jest to więc doskonały moment, aby zaopatrzyć się w najmodniejsze w tym sezonie propozycje sukienek odsłaniających ramiona, w orientalne wzory czy hafty.

 

© 2013-2020 by SN2.EU