piątek, 05 luty 2016 14:14

Vogue eyewear przedstawia kampanię reklamową SS16

Vogue Eyewear rozpoczyna nową wiosenno-letnią kampanię reklamową 2016 z udziałem trzech zachwycających, międzynarodowych gwiazd: brazylijskiej modelki Adriany Limy, indyjskiej aktorki Deepiki Padukone oraz chińskiej aktorki Liu Shu-Shi. W nowej kampanii SS16 zabiorą nas w podróż po trzech legendarnych miastach: Los Angeles, Dubaju i Paryżu.

Brazylijska supermodelka Adriana Lima jedzie do słonecznego Los Angeles, aby uczcić kreatywnego ducha różnych kultur i wspaniałą atmosferę tego miejsca. Autorką zdjęć do kampanii jest Ellen von Unwerth, słynąca z fotografowania najpiękniejszych kobiet na świecie. Na całość kampanii składa się sześć ujęć, na których Adriana prezentuje najmodniejsze w tym sezonie okulary Vogue Eyewear, zabierając nas w podróż po najgorętszych miejscach miasta.

Rysując tekstury wizualne i energetyczną duszę eklektycznego stylu życia oraz wielokulturową panoramę Los Angeles, ta kampania koncentruje się na wielu różnych intensywnie prawdziwych, kobiecych stylach niekończącego się lata. Zarówno miasto, jak i kolekcja perfekcyjnie dopasowują się do świeżego podejścia Adriany do życia — podkreślając jej wizję słońca, zdrowia i szczęścia w dowolnym miejscu na świecie!

„Praca z Ellen Von Unwerth podczas kampanii Vogue Eyewear SS16 na plażach Venice i Santa Monica była prawdziwą przyjemnością. To były perfekcyjne scenerie dla kolekcji pokazującej prawdziwą jakość tej modnej, młodzieńczej marki. Z niecierpliwością oczekuję, aby zobaczyć efekty tej kampanii i zadowolenie wszystkich z pięknych okularów, tak jak ja jestem zadowolona!” — mówi Adriana Lima.

Z prawdziwym entuzjazmem i charakterystyczną otwartością Adriana inspiruje nas spojrzeniem na wiele aspektów życia podczas licznych podróży po świecie. Od niedoścignienie luźnego stylu znanej osoby przylatującej do LA po romantyczne spotkanie na diabelskim młynie w Santa Monica lub bardziej przyziemną zabawę w Venice Beach — kampania odkrywa najnowsze trendy, aby stworzyć światową wizję aspirującego piękna.

„Jestem zadowolona, że mogłam dołączyć do Vogue Eyewear i Adriany w tej podróży do słonecznego Los Angeles.

Naszym zadaniem było uchwycenie energii i gwaru tego wspaniałego miasta, uwielbiam Adrianę, jest perfekcyjną ambasadorką marki.

Wiosenno-letnia kampania 2016 jest bardzo kolorowa i dzika, co mi się bardzo podoba” — mówi Ellen von Unwerth.

Spotkajmy się na początku lata w Los Angeles z nieodłącznym stylem — stylem Vogue Eyewear!

Wyświetlony 1449 razy
© 2013-2019 by SN2.EU