środa, grudzień 06, 2023
poniedziałek, 21 wrzesień 2015 17:07

Jesienny LookBook Diverse

Kobieta Diverse jesienią otula się ogromnym szalem i przyjemną dzianiną. Zatapia się w gruby, oversizowy sweter, który chroni ją, nie tylko przed wkradającym się pomiędzy ostatnie promienie słońca, chłodem, ale także po to, aby uchronić się przed melancholijnym nastrojem jesieni.

Damska linia jesiennego LookBooka marki - 90’ ARTIST jest miękka i warstwowa. Inspiracją do jej powstania był artystyczny look z ulic Brooklynu w latach 90. Również zastosowane w kolekcji nadruki i grafiki nawiązują do identyfikacji wizualnej nowojorskiego metra. Istotnym elementem tej linii są wspomniane swetry o unikatowych kształtach, fakturze czy o oryginalnym splocie.

Powtarzającym się elementem jest modny tej jesieni motyw kraty w wielu wariacjach. Znajdziemy go nie tylko w koszulach. Projektanci marki zaskakują kraciastymi katanami oraz przeskalowanym wzorem kraty w płaszczach.

 

Modele kolekcji 90’ Artist oparte są na ciepłych, przełamanych barwach, wzbogaconych o camel oraz purpurę. Nowoczesne fasony i różnorodny charakter kolekcji definiują styl marki Diverse. Nowoczesna i nietuzinkowa jest również forma prezentacji najnowszego LookBooka - w postaci kampanii filmowej, na której doskonale widoczna jest miękkość i mięsistość dzianin kolekcji:

Damska odsłona jesiennej kolekcji DIVERSE na 2015, dostępna jest w 250 salonach sprzedaży oraz na www.diversesystem.com, obrazuje dynamiczną różnorodność i koncentrację na użytkowych, prostych fasonach w swobodnym, miejskim stylu. Mimo, że tłem do kolekcji są trendy mody, to marka ponad wszystko zawsze stawia na niepowtarzalny i indywidualny styl.

{gallery}/gallery/diverse_90_artiste{/gallery}