wtorek, 03 luty 2015 10:52

W klasycznym klimacie, z modowym zacięciem

OCHNIK Karnawałowa kolekcja butów OCHNIK Karnawałowa kolekcja butów

Piękne szpilki to niezastąpiony element naszych karnawałowych stylizacji. Nie tylko wyglądamy w nich olśniewająco, ale też właśnie tak się czujemy – piękne, zadbane, wyjątkowe. Jeśli swój wielki bal wciąż macie przed sobą, koniecznie sprawdźcie karnawałową kolekcję marki OCHNIK!

 

Kolekcja składa się z 7 oryginalnych modeli. Są tu zarówno klasyczne szpilki o ostrym nosku, wykonane ze skór licowych i welurowych, jak i modne czółenka na szerokim słupku, zaprojektowane z myślą o paniach szczególnie ceniących stabilność i wygodę obcasa. Czółenka zyskują na oryginalności dzięki użyciu lakierowanej skóry printowanej na wzór skóry węża.

Kolorem sezonu bez wątpienia jest złoto, które pięknie lśni w karnawałowym blasku świateł. W nowej kolekcji OCHNIK nie mogło więc zabraknąć szpilek pięknie ozdobionych złotymi wstawkami – w dwóch modelach matowa skóra welurowa została połączona z metalizowaną skórą w odcieniu złota. Paniom, które lubią wyróżniać się z tłumu, proponujemy srebrno-złote szpilki z metalizowanej skóry. Klasyka w modowym wydaniu!

 

Wyświetlony 1329 razy
© 2013-2019 by SN2.EU