piątek, 19 grudzień 2014 15:42

OCHNIK pod choinkę: wybierz idealne prezenty dla swoich bliskich

Idealne prezenty od OCHNIKA Idealne prezenty od OCHNIKA

Boże Narodzenie tuż-tuż. Czekają nas magiczne chwile w gronie rodziny i przyjaciół. Święta to czas umacniania więzi, wyrażania uczuć i obdarowywania bliskich wyjątkowymi prezentami. Dla wszystkich, którzy wciąż szukają gwiazdkowych upominków, przygotowaliśmy prezentowe „last minute”!

 W salonach OCHNIK jak co roku znajdziecie całą gamę oryginalnych produktów wysokiej jakości. Eleganckie portfele, modne rękawiczki, puszyste szale i kominy, praktyczne teczki i etui, futrzane breloczki, krawaty ze skóry – wszystkie te produkty świetnie sprawdzą się w roli świątecznych upominków. Dla niej i dla niego, dla młodszych i dla starszych – kupowanie prezentów naprawdę może być łatwe i przyjemne!

Świąteczne promocje!
Do 24 grudnia w salonach OCHNIK na wszystkich poszukiwaczy prezentów czekają wyjątkowe promocje. Każdy klient, który zakupi dowolny produkt w cenie regularnej, otrzyma 30% rabatu (w salonach regularnych) lub 20% rabatu (w outletach) na wybrane modele portfeli i dodatki z dzianiny. Takiej okazji nie można przegapić! Szczegóły promocji dostępne są na stronie www.ochnik.com.

Dodatkowo w salonach OCHNIK wprowadzono gwiazdkowe promocje na okrycia wierzchnie z kolekcji jesień-zima 2014/2015. Wybrane modele oryginalnych skórzanych kurtek kupicie nawet 30% taniej, a wybrane modele kożuchów – nawet 20% taniej!

Zapraszamy do naszej galerii pełnej sprawdzonych pomysłów na oryginalne gwiazdkowe upominki!

 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2020 by SN2.EU