sobota, 15 listopad 2014 19:46

Ponadczasowa Luisa Spagnoli w Galerii Mokotów

 Luisa Spagnoli w Galerii Mokotów Luisa Spagnoli w Galerii Mokotów

Kolejna topowa włoska marka otworzyła swój butik w Galerii Mokotów. Nic w tym dziwnego, że trendy w mediolańskich wybiegów wychodzą naprzeciw wymagającym polskim klientkom. Marka Luisa Spagnoli to opowieść o tradycji, włoskiej kreatywności i talencie kobiety, która stała się symbolem swojej epoki inspirując przyszłe pokolenia.

Ekskluzywny butik pojawił się na II piętrze Galerii Mokotów i naturalnie wtopił się w Aleję Projektantów, w której znajdują się marki top fashion. Firma założona w 1928 roku przez Luisę Spagnoli, dzięki przebojowości właścicielki szybko stała się legendą włoskiego przemysłu odzieżowego. Do dziś jest postrzegana jako mieszanka twórczej energii, umiejętności zawodowych, osobistej i rodzinnej inicjatywy – elementów charakterystycznych dla regionu Perugia, w którym marka powstała. Dzięki połączeniu tych elementów kolekcje Luisa Spagnoli kojarzą się z prestiżem, jakością i ponadczasową modą.

Tegoroczną kolekcję na sezon jesień-zima charakteryzuje klasa i dobry smak. Kobieta ubrana w tę markę lubi wyróżnić się w ciągu dnia swoim oryginalnym i wyrafinowanym stylem, zwracać uwagę starannie dobranymi akcesoriami – a wszystko to w duchu najwyższej elegancji. Sukienki, spódnice, żakiety i inne części garderoby uszyte są z klasycznych tkanin: od tartanu po tweed, w ponadczasowej bieli lub czerni, a także w modnym kolorze pomarańczy.

Kolekcję Luisa Spagnoli uzupełnia linia akcesoriów, na przykład torby – worki w rozmiarze oversize, które przydadzą się podczas najbardziej szalonych zakupów, a także torebki na ramię. Na szczególną uwagę zasługują akcesoria w zwierzęce wzory: zebry lub lamparta.

Pełen asortyment jest dostępny w butiku w Galerii Mokotów od 10 listopada 2014.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2020 by SN2.EU