środa, 29 październik 2014 16:33

Salon Stefanel w Galerii Krakowskiej

Salon Stefanel w Galerii Krakowskiej Salon Stefanel w Galerii Krakowskiej

Komfort, elegancja i kobiecość – to główne atuty włoskiej marki Stefanel. Istniejąca od ponad 50 lat firma odzieżowa otworzyła swój salon  w Galerii Krakowskiej, na poziomie 0.

Historia firmy rozpoczyna się w 1959 r. w Ponte di Piave, małej miejscowości w prowincji Treviso w północnych Włoszech. Jednak dopiero w 1980 r. w Sienie zostaje otwarty pierwszy sklep tej marki. Dwa lata później firma otwiera swój butik w Paryżu. Obecnie Stefanel ma ponad 500 sklepów na całym świecie, w tym 15 w największych miastach Polski. Jednym z nich jest nowo otwarty salon w Galerii Krakowskiej, na poziomie 0.

Najważniejszą dewizą marki Stefanel jest stwierdzenie „Feel more”, czyli poczuj więcej. Włoska firma stawia przede wszystkim na doskonałą jakość i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań technicznych i stylistycznych. Najważniejszym elementem każdej kolekcji jest dzianina, główną rolę odgrywają także skóra, koronka i przezroczyste plisowane tkaniny często łączone z asymetrycznymi detalami. Marka stawia na naturalne kolory, czyli karmel, szarość i brąz, które rozświetlane są barwami sezonu - błękitem, żółcią i różem. W kolekcjach Stefanel można znaleźć także klasyczną czerń, niejednokrotnie łączoną z bielą.

Najnowsza kolekcja marki na sezon jesień-zima 2014/2015 jest bardzo kobieca. Ważnym elementem są okrycia wierzchnie, proponowane w kilku wariantach m.in. płaszcz szlafrokowy, wojskowy czy imitujący futro. Nie zabrakło także oversize’owych propozycji oraz peleryny – must have tego sezonu, inspirowanej uniformem pielęgniarek „british army” z lat 40-tych. Bardzo ważnym aspektem nowej kolekcji są także akcesoria, zwłaszcza torebki od kopertówek, poprzez modele ze skóry i filcu, z charmsami w stylu vintage.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2020 by SN2.EU