czwartek, wrzesień 28, 2023
piątek, 25 lipiec 2014 14:27

Być królową fashion, czyli jak dobrać bieliznę do typu osobowości

Bielizna damska Dalia Bielizna damska Dalia

 Możemy być wierne ulubionym fasonom oraz markom, minimalistycznie podchodzić do obowiązujących trendów lub w praktyczny sposób dobierać stylizacje. A jeśli z odważną ciekawością podążamy za modą i jednocześnie chcemy zaskakiwać? Przyjrzymy się więc, w kolejnej odsłonie cyklu Dalia, Pani o naturze odważnej poszukiwaczki.

 Nutka szalonej przebojowości w stylizacjach i otwartość na nowości - to cechy dominujące kobiety o naturze poszukiwaczki. Jest ona swego rodzaju prawdziwą fashionistką – stara się kreować własne trendy, czerpiąc jak najwięcej z obowiązujących modowych gustów. 

Dusza poszukiwaczki oznacza też niepokorną eksperymentatorkę. Metodą prób i błędów próbuje znaleźć unikatową formę. Lubi testować produkty i bawić się modą, szukając ciekawych rozwiązań. Nie brak jej fantazji w łączeniu różnych dodatków – częstoo kontrastowych barwach czy fasonach. Odwaga pomaga przełamać modową rutynę,a kolory nie muszą być przecież monotonne!

Bielizna, która jest „inna”, „oryginalna” na pewno przykuje jej uwagę. Doceni więc biustonosze wykonane w całości z wykwintnego haftu lub dzianiny, które oferuje firma Dalia. „Modele typu soft, jak chociażby Klio, nie tylko zachwycają swoją kunsztownością, ale także dzięki specjalnym wzmocnieniom w miseczkach, nadają biustowi okrągły kształt. Wykonana zaś z dzianiny Afrodyta, uwydatnia piersi kształtując je w jabłuszka” – tłumaczy Beata Marek, braffiterka firmy Dalia.


Absolutnym hitem sztuki bieliźniarskiej są autorskie konstrukcje, które dodatkowo zaciekawią każdą gotową do modowych eksperymentów panią:
„Najważniejszy jest komfort i doskonałe dopasowanie, co w swojej ofercie gwarantuje Dalia. Linia Klio zaprojektowana została w oparciu o konstrukcję K06, stworzoną z myślą o paniach z niskim stanem między piersiami a ramionami. Afrodyta reprezentuje zaś model K08, nadający się do większych i cięższych biustów.” – dodaje Beata Marek.

Kolory to prawdziwa domena poszukiwaczek. Częściej sięgają po żywe i soczyste odcienie, które wyróżniają je z tłumu. Pewniej wybiorą więc odcienie różu, błękitu czy czerwieni, niż klasyczną czerń lub standardową biel. Nie w smak im zasada, że „im mniej tym lepiej”. Wręcz przeciwnie – jeśli najnowszym trendem w bieliźnie są kunsztowne hafty i koronki, poszukiwaczka nie odmówi sobie takiego zakupu. Wybór biustonoszy jest dla niej przecież przygodą i wielką przyjemnością.

 

 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce