środa, maj 22, 2024
poniedziałek, 10 marzec 2014 18:09

Dalia partnerem Dress for Success Poland

Każda kobieta posiada w swojej szafie ubrania nienoszone, zapomniane lub za małe. Nie wiesz co z nimi zrobić? Ofiaruj je innym. Pierwszy raz w Polsce w Silesia City Centre w Katowicach odbędzie się akcja SOS - podaruj szczęśliwą sukienkę, organizowana przez Dress for Success Poland. Partnerem akcji jest marka Dalia, która przygotowała specjalną kolekcję bielizny. Część dochoduze sprzedaży tej linii zostanie przekazana na pomoc kobietom, w trudnej sytuacji życiowej, które chcą zmienić swoje życie.

Dress for Success działa od 15 lat. Założyła ją Nancy Lublin z Nowego Jorku,wraz z trzema zakonnicami z Harlemu. Dwa lata później istniało już 20 filii, a rok później 50, w trzech krajach. W Polsce, od 4 lata jej działania, organizację wspierają znane kobiety. Są wśród nich Jolanta Kwaśniewska, Dorota Soszyńska czy Grażyna Kulczyk. Akcja organizacji - SOS (ang. send one suit) - podaruj szczęśliwą sukienkę znana jestna całym świecie i pomaga milionom kobiet. Celem Dress for Success jest pomoc kobietom w trudnej sytuacji materialnej w osiągnięciu niezależności finansowej
i zawodowej. Organizacja zapewnia im ubiór, akcesoria oraz profesjonalne warsztaty, mające wyposażyć kobiety w nowe kompetencje zawodowe. Tylko kobiety, które chcą wykorzystać swoją szansę i zmienić aktualną sytuację, biorą udział w warsztatach, sesjach, organizowanych przez stowarzyszenie.

Partnerem Dress for Sucess Poland została polska marka bielizny Dalia. Udział w akcji jest dla nas niezwykle ważny. Każda kobieta chce czuć się pewnie i pięknie. To pewność jest kluczem do sukcesu. Akcja ma pomóc kobietom ją odzyskać. Dalia, jako producent bielizny dla kobiet, na co dzień wychodzi naprzeciw potrzebom kobiet. Dlatego wspieramy działania Dress for Success Poland - mówi Tomasz Włodarczyk właściciel firmy Dalia. Każda kobieta, która korzystała z tegorocznej pomocy Dress for Success Poland, otrzyma indywidualnie dobrany komplet bielizny, ze specjalnie zaprojektowanej na tę akcję linii Satine.

W tym roku S O S odbędzie się po raz pierwszy w Polsce, przy współpracy firmy Dalia oraz Silesia City Center. W weekend, 15 i 16 marca w centrum odbędą się specjalne pokazy mody, podczas których wszystkie kobiety, które chciałaby wesprzeć podopieczne organizacji, mogą przynieść swoje stroje (sukienkę, bluzkę, żakiet czy kostium) do Salonu z bielizną damską Dalia w Silesia City Center. W zamian za strój – sklep zaproponuje rabat w wysokości 10% na zakup bielizny. Stroje będą przyjmowane również od 17 do 20 marca 2014 roku.

Specjalna kolekcja bielizny Satine sygnowana logiem organizacji będzie dostępna we wszystkich salonach firmowych w całym kraju i w sklepie on-line. Kolekcja jest jednocześnie zmysłowa i elegancka, a uroku dodają jej delikatne i jednolite tkaniny z których została wykonana. Panie mają do wyboru klasyczną kolorystykę czerni, bieli i beżu. Cześć dochodu ze sprzedaży zostanie przeznaczona na działania Dress for Success Poland.