piątek, maj 24, 2024
piątek, 07 marzec 2014 14:46

Z okazji Dnia Kobiet

 Przed nami jedna z unikalnych okazji, by ucieszyć bliską sercu kobietę wyjątkowym podarunkiem. Bukiet tulipanów dla mamy, butelka dobrego wina dla koleżanki z pracy, a co dla ukochanej? Wybór jest naprawdę imponujący. Sklep z ekskluzywną modą plażową Bodylook.pl dzieli się refleksją na temat dobrze dobranych prezentów dla pań.

Podobnie, jak prawdziwa jest stara sentencja, głosząca, że o gustach nie należy dyskutować, tak nie ma jednego klucza, który można uniwersalnie stosować
w doborze prezentów. Otaczają nas ludzie o rozmaitych temperamentach i osobowościach, wrażliwości estetycznej i smaku. Dlatego zakup prezentu, który subiektywnie postrzegamy jako rewelacyjny powinna poprzedzić refleksja nad tym, czy aby na pewno w podobny sposób zachwyci swego adresata.

 


Choć trudno o wspólny mianownik dla wszystkich kobiet, to jednak można pokusić się o jedno drobne uogólnienie: większość kobiet przedkłada czar prezentów osobistych ponad praktyczność tych użytkowych. Dlatego przyjrzyjmy się wnikliwie toaletce ukochanej, zawartości jej bieliźniarki oraz szafy. Chłońmy rzucane mimochodem: „chciałabym”, „marzę o”, „ucieszyłabym się z”. I mimo, iż do urlopu pośród szumu fal rozbijających się o brzeg pozostało jeszcze trochę czasu, nie ignorujmy podszeptów nadchodzącego sezonu wiosna-lato.

Zegarek, kosmetyk, książka lub płyta to propozycje prezentów, które ucieszą większość z nas, jednocześnie na tyle bezpiecznych, by nie wkraczać w intymne terytorium. Bielizna, biżuteria czy piękny strój plażowy to już idea podarunku posunięta o krok dalej. Dlatego jeśli pragniemy, by nasz prezent stanowił dar wyjątkowo osobisty – możemy skorzystać z tej właśnie podpowiedzi. Niezależnie jednak od tego, czy życzymy sobie skrócić dystans z osobą obdarowaną, czy też nie, pamiętajmy komu dajemy piękny upominek. Miłośniczka klasycznej elegancji, subtelna romantyczka czy szalona wielbicielka mocnych akcentów? Sklep internetowy Bodylook.pl nie pomoże w odpowiedzi na to pytanie, ale z pewnością podsunie kilka niebanalnych pomysłów na prezent. 


Ekskluzywne kostiumy kąpielowe znajdziecie w butiku internetowym Bodylook.pl