poniedziałek, 24 luty 2014 16:19

Modna sztuka kamuflażu

 

Styl militarny znowu jest w modzie! Kojarzony z indywidualizmem, jest odzwierciedleniem swoistego buntu i środkiem służącym do pokreślenia charakteru. Sięgają po niego równie chętnie kobiety i mężczyźni. Jak w modny sposób przybrać „barwy ochronne”? Proponujemy kolory khaki, prosty krój i dodatki z ćwiekami – ciągle obecne na światowych wybiegach mody.


Warto zacząć od drobnego szczegółu, który odświeży naszą garderobę z poprzedniego sezonu. By osiągnąć ten cel, wystarczy nabić na ubrania kilka ćwieków. Ich ilość oraz kompozycja zależą wyłącznie od pomysłowości i wyczucia stylu. Ćwieki w kształcie gwiazdek, które nawiązują do stopni wojskowych, doskonale będą się prezentować na swetrach i kurtkach, a nawet koszulach. Elementem modnym w tym sezonie są również wojskowe pagony. Wystarczy je przyszyć do wybranej koszuli albo kurtki – niekoniecznie w kolorze khaki – a nasz strój z miejsca nabierze charakteru i zmieni się w hit sezonu.

 

Modne dodatki to także chętnie zmieniane nakładki na telefony. W tym sezonie warto wybrać motyw moro bądź złamane barwy zieleni i brązu. W sezonie wiosenno-letnim na ulice miast powrócą torby w stylu wojskowym, a wszechobecne ćwieki zobaczymy także na portfelach i kosmetyczkach.
Dla amatorów militarnego stylu, Empik przygotował stylową kolekcję w kolorach brązu, khaki i czerni. „Sztuka kamuflażu” to oryginalne akcesoria podróżnicze: piersiówki, otwieracze oraz kubki w wojskowym stylu, a także adresowane do kobiet i mężczyzn modne dodatki: etui na telefon, portfele, przywieszki, breloki, kosmetyczki oraz plecaki i torby.

Kolekcja „Sztuka kamuflażu” jest dostępna w salonach Empik.

 

© 2013-2020 by SN2.EU