środa, 04 wrzesień 2013 16:46

Stylizacje na rower

Jak dobrze wyglądać na dwóch kółkach? Porzuć myśl o nudnym i przewidywalnym zestawie. Nadchodzi era stylowych cyklistek! Nareszcie skończyły się czasy, w których jazda na rowerze kojarzyła się jedynie z luźnymi, mało stylowymi ubraniami oraz obuwiem typu adidas. Drogie Panie, żyjemy w XXI wieku! Mnogość modeli pojazdów dwukołowych na rynku, stworzyła okazję do eksperymentowania z ubiorem.

O ile na słynnym ‘góralu’ średnio sprawdziłyby się sandały na obcasie, o tyle w przypadku komfortowej i wyważonej holenderki zarówno obcasy, jak i szeroka spódnica zdałyby egzamin. Przed Wami propozycje trzech wczesno-jesiennych zestawów, które sprawdzą się nie tylko podczas samej jazdy, ale i w trakcie wszystkich czynności, które będziecie wykonywać, zaraz po zejściu z siodełka. Tak, mamy na myśli zakupy, randki i spotkania ze znajomymi.

Jego wysokość dres
Uchodzący wciąż za awangardę, spychany mocno na tył kolejki przez krótkie szorty i szarawary, dres nie ma sobie równych. Stanowi stylizację samą w sobie – jeśli nie masz pomysłu na to, jak zestawić ze sobą poszczególne elementy garderoby, zdaje się, że to opcja dla ciebie. Połącz go z trampkami za kostkę, na szyję załóż ozdobną chustę , całość podkreśl fantazyjnym nakryciem głowy i w drogę!

London Chic
Nie w głowie ci dresy? Piąteczka! Na szczęście znaleźliśmy alternatywę dla tych typowo sportowych części garderoby – stylowe szorty, którym nie można odmówić ani dziewczęcego sznytu, ani oryginalności. Na luzie zestawiaj je z bardziej elegancką górą. My proponujemy rockową ramoneskę bądź szykowny żakiet. Dołącz do tego stylowe obuwie i ruszaj, mała!

Miss Awangarda
Jeśli jazdę na rowerze opanowałaś do tego stopnia, że bez obaw na przejażdżkę przywdziewasz krótką spódnicę, jesteśmy z ciebie dumni! Dla pewności, byś czuła się w 100% komfortowo załóż pod spód krótkie, elastyczne szorty. Dołóż do tego stylowe dodatki oraz buty typu high top. Te z ozdobnymi ćwiekami będą robić wrażenie!

Ubrania Errea Republic dostępne są w butiku KasualBest.com

materiały prasowe Kasualbest.com]

© 2013-2020 by SN2.EU