poniedziałek, 27 maj 2013 18:51

MAMBRA zmienia swój wizerunek.

Po 4 latach intensywnej pionierskiej działalności na polskim rynku w dziedzinie brafittingu MAMBRA stawia na nowoczesność i wyróżniającą się komunikację. Współczesna grafika, prostota i niebanalny przekaz to atuty, które obok profesjonalizmu i szerokiej oferty przyciągają coraz więcej dbających o siebie i swój biust Polek.

Tworząc naszą firmę kilka lat temu, skupiłyśmy się przede wszystkim na propagowaniu idei brafittingu oraz edukacji Polek w zakresie dbałości o prawidłowy dobór bielizny – wspomina Katarzyna Deskur, współzałożycielka MAMBRA. Intensywnie działałyśmy, udzielając się w mediach i z dumą możemy przyznać, że udało nam się doprowadzić do dyskusji na ten temat – dodaje wspólniczka Magdalena Kokoszczyńska.

Po kilku latach brafitting przestał być enigmatycznym hasłem. Polki coraz częściej dokonują świadomych wyborów i zdają sobie sprawę z tego, że dobrze dobrany biustonosz stanowi o ich zdrowiu i kondycji ciała. Pojawiają się nowe firmy idące naszym śladem. Między innymi dlatego zdecydowałyśmy się na zmiany i bardziej drapieżną komunikację – jako pionierki musimy być przecież w awangardzie! – z uśmiechem dodaje Katarzyna Deskur.

Zmiany dotyczą głównie logo oraz strony internetowej. Nowa identyfikacja wizualna marki jest prosta i nowoczesna przy jednoczesnym zachowaniu kobiecego charakteru. Będąca równocześnie sklepem internetowym strona www.mambra.pl jest teraz bardziej intuicyjna i bogatsza w poradnictwo. Krótkie filmy instruują klientki w zakresie skutecznego doboru bielizny, oceny jej dopasowania, prawidłowego zakładania i ułożenia piersi. Jest test rozmiaru biustonosza do przeprowadzenia przed lustrem oraz kalkulator rozmiarów. Nic nie zastąpi jednak profesjonalnej porady i osobistej rozmowy z brafitterką.

MAMRA to marka oddana promowaniu piękna ale też i zdrowia kobiecych piersi. Właścicielki angażują się w profilaktykę walki z rakiem piersi, dlatego też na stronie przeprowadzony jest krótki instruktaż samobadania i kontroli biustu.  

Smaczku zmianom dodaje ekstrawaganckie motto doskonale oddające ducha marki MAMBRA i jej kreatorek: „Love your breast, fuck the rest”.

Planowane są liczne akcje promocyjne oraz dalszy rozwój marki w Polsce.


USŁUGA BRAFITTINGU (ang. dopasowanie biustonosza) to usługa, która w Polsce wraz z pojawieniem się MAMBRA zaczęła zyskiwać na popularności. Mimo to wciąż nie należy do standardów obsługi klienta w sklepach z bielizną. BRAFITTING to fachowa pomoc przy doborze odpowiedniego rozmiaru i fasonu biustonosza. To także porady dotyczące zakładania, noszenia i dbania o bieliznę.
© 2013-2020 by SN2.EU