wtorek, listopad 28, 2023
poniedziałek, 18 luty 2013 22:33

Kobieta męskim okiem

Kiedyś nie do pomyślenia było, żeby kobieta pokazała się w spodniach a co dopiero w garniturze. Jako pierwsza granice te przekroczyła Marlene Dietrich, niemiecka piosenkarka i aktorka, która bez pardonu przyswoiła sobie męski styl, dokonując w ten sposób swoistej modowej rewolucji.

Dzięki niej do dziś możemy pozwalać sobie na abstrakcyjne mieszanie stylów i przyswajanie męskich elementów garderoby.

W obowiązujące trendy idealnie wpisuje się najnowsza kolekcja prezentowana przez markę Made by Fu-Ku. W projektach na sezon wiosna/lato 2013 znajdziemy nietypowe podejście do marynarki, czyli rzadko spotykany frak, który podkreśla kobiece atuty, wyglądając jednocześnie profesjonalnie i elegancko.

Made by Fu-Ku  to wrocławska marka, którą stworzyły dwie szalenie zdolne dziewczyny: Linda Parys oraz Aga Jarosz. Ich projekty są niepowtarzalne i wykonane bardzo precyzyjnie. Genialnie dopasowują się do figury. Mogą być noszone tak na co dzień jak i od święta. Podkreślą naszą oryginalność podczas wieczornych wyjść lub spotkań. Nie sposób nie mieć ich w swojej szafie!

Fraki dostępne są na www.fu-ku.pl oraz we Wrocławiu w Fu-Ku Concept Store mieszczącym się przy ul. Czystej, gdzie można je przymierzyć i na własnej skórze przekonać się, że w rzeczywistości prezentują się jeszcze lepiej.