czwartek, 31 styczeń 2013 17:23

Nowa kolekcja oprawek okularowych PasteL♥ve by Belutti

Marka Belutti wprowadziła nową kolekcję nastrojowych oprawek okularowych Belutti PasteL♥ve. Wszyscy oczekujemy wiosennej aury, dlatego najnowsza kolekcja Belutti została stworzona, by pomóc nam obudzić nasze zmysły z zimowego snu. Pastelowe kolory pozytywnie do tego nastrajają.

„Mięta z czekoladą, pierwsze pąki drzew, czy ciepłe i bezchmurne niebo to tylko jedna z kolorystycznych propozycji marki Belutti skierowana zarówno do kobiet jak i mężczyzn, którzy chcą jako pierwsi odkryć wiosnę 2013.” – dodaje Zuzanna Krasnodębska, stylistka marki Belutti.

Nowa kolekcja Belutti PasteL♥ve oferuje szeroki wybór opraw okularowych dla osób, które szukają wiosennego nastroju w optycznej fantazji. Kolekcja zawiera oprawki o pastelowych kolorach, które pozytywnie nastrajają oraz dodają energii szczególnie w te chłodne i jeszcze szare dni. Są również doskonałym dodatkiem do garderoby w tym sezonie, gdyż każdy może znaleźć odpowiedni kolor dla siebie.

Wiadomo już, dlaczego pastele, skąd zatem „love”? Najnowsza kolekcja Belutti PasteL♥ve inspirowana jest miłością i potrzebą odczuwania ciepła, zarówno tego meteorologicznego jak i zmysłowego. „Hitem sezonu okazały się oprawki przypominające różowe serduszka, które mogą okazać się doskonałym upominkiem walentynkowym.” - dodaje Zuzanna Krasnodębska.

Kolekcja Belutti PasteL♥ve  to zmysłowa podróż do naszej wyobraźni w poszukiwaniu wiosny i nie tylko! Sprawdź sam pastelowe inspiracje Belutti.
Modele zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów, które zapewniają trwałość, komfort noszenia oraz szykowny wygląd. Oprawki są dostępne w kilkuset renomowanych salonach optycznych w całej Polsce. Sugerowana cena oprawek to 299 zł.

Więcej informacji na stronie www.belutti.com

Wyświetlony 1034 razy
© 2013-2020 by SN2.EU