środa, 23 styczeń 2013 15:27

Bad Good Girls wkraczają do świata mody

W warszawskiej kawiarni „Lody na patyku” firma LPP zaprezentowała swoją nową markę.  Sinsay powstał z myślą o modnych nastolatkach, które poszukują nietuzinkowych projektów. Jej motto brzmi: „I’m good but not an Angel”. Spotkanie poprowadziła Patricia Kazadi, a wśród
zaproszonych gości znaleźli się m.in. Maffashion, Tola Szlagowska, Marta Wierzbicka, Wojciech Grzybała, Robert Serek, Areta Szpura  i Karolina Słota z Local Heroes.

„Grupa docelowa, na którą postawiliśmy, to dziewczyny w wieku 16-19 lat. To one bardzo często robią zakupy, a my chcemy im to ułatwić, proponując rzeczy w bardzo przystępnych cenach. Uwzględniając przy tym najnowsze trendy modowe. Charakter marki określiliśmy, wykorzystując dualizm tkwiący w tych młodych dziewczynach, które z jednej strony nie wyrosły jeszcze z pluszowych misi, z drugiej zaś zainteresowane są już chłopakami i imprezami. Są wrażliwe i grzeczne, ale mają też w sobie zadziorność i pazur” – opowiedziała o nowej marce Marta Ożóg-Orzegowska, Brand Manager Sinsay.

Klientki Sinsay mogą liczyć na oryginalny mix różnych stylów, od delikatnego romantyzmu, przez luz street fashion, po rockowe szaleństwo. Znakiem rozpoznawczym marki są t-shirty z odważnymi wzorami i nadrukami, a także ciekawe akcesoria. Wszystkie te elementy można zawiera kolekcja wiosna –lato 2013.     

Paricia Kazadi, która miała na sobie  w trakcie prezentacji t-shirt oraz parkę w panterkę z najnowszej kolekcji, przyznała natomiast: „Jestem marką Sinsay pozytywnie zaskoczona. I ceny są przystępne, i jakość materiałów bardzo dobra. Świetna bawełna! Na pewno kupię sobie jeszcze z tej kolekcji przetarte niebieskie dżinsy. Zawsze się przydadzą. Ubieram się bardzo różnie, łączę styl klasyczny z młodzieżowym. Nie boję się sięgać po młodsze targety”.

Punkt kulminacyjnym spotkania była prezentacja kampanii towarzyszącej wprowadzeniu marki. Do zdjęć pozowały młode, obiecujące modelki - Julia Borawska i Krystyna Ziółek, która pojawiła się ostatnio w sesji zdjęciowej premierowego wydania polskiego numeru „Harper’s Bazaar”.  Autorem zdjęć, ,które odbyły się w pięknych hiszpańskich plenerach jest Karol Grygoruk.

W projekcie udział brała również  stylistka i blogerka Areta Szpura. Wraz z Cajmel współtworzy bloga marki - ilovesinsay.com - skierowanego do dziewczyn, które lubią bawić się modą i szukają ciekawych stylizacji. Pierwsze sklepy Sinsay otwarte będą już 1 marca 2013 roku. Sieć ma rozwijać się bardzo dynamicznie. W pierwszym półroczu 2013  w Polsce powstanie 30 sklepów marki, a do końca roku - kolejnych 20.

W maju Sinsay planuje również  otwarcie sklepu internetowego , co umożliwi nastolatkom z całej Polski zakup wymarzonych t-shirtów, jeansów czy modnych akcesoriów on-line.

© 2013-2020 by SN2.EU