czwartek, wrzesień 28, 2023
czwartek, 20 grudzień 2012 15:01

Fabiana Filippi na zimę 2012/2013

Luksus i elegancja – te słowa najlepiej opisują najnowszą, zimową kolekcję Fabiana Filippi 2012-2013. Podstawą kolekcji są delikatne i zmysłowe dzianiny oraz grubsze i cięższe swetry - elementy stworzone z myślą o tym, by je łączyć.

Kolory kolekcji są przygaszone, ale paradoksalnie bardzo wyraziste, wyszukane beże spowite szarą mgłą, kwiat dzikiej róży muśnięty konieczną w tym sezonie, odrobiną intensywności oraz zimne barwy złagodzone mieszanką ciepłych i miękkich kremowych odcieni.

W tym sezonie Fabiana Filippi zaprasza do odkrywania nowych proporcji, bawi się tworzeniem wyszukanych kombinacji oraz łączy różne elementy garderoby. Esencją kolekcji są warstwy. Warstwy, które tworzymy zestawiając duże, oversizowe elementy z ubraniami taliowanymi. Wszystko jest jak zawsze ozdobione wyszukanymi detalami.

Aurę delikatności kolekcja zawdzięcza lekkości materiałów: satynowe topy, romantyczne jedwabne sukienki , eteryczne muślinowe i popelinowe koszule i detale oraz taliowane kurtki  z zamszu lub krótko strzyżonej owczej skóry.

Efekt dekoracyjny zawdzięczamy połączeniu tkaniny i dzianiny, szalom, które zdobią linie dekoltu, wielokolorowym paskom i groszkom oraz mini-kołnierzykom, czyli brylantom naszej kolekcji.
Na sezon zimowy Fabiana Filippi przygotowała też miękkie i „przytulne” peleryny, ozdobne futrzane kołnierze, wełniane czapki oraz rękawiczki.

Torby, bezdyskusyjny must-have, uszyte są z luksusowych skór łączonych z tkaninami i dzianinami. Do wyboru mamy torebki do ręki, kuferki oraz wieczorowe puzderka.

Elegancja kryje się także w ozdobach, pokusach dla kobiecej próżności, wspaniałych broszkach, bransoletkach i naszyjnikach zrobionych z wyszukanych kamieni i luksusowych pasm włóczki i satyny.

Kolekcja dostępna w Salonie Le Chic w Warszawie przy ul.Mokotowskej 49 !

www.lechic.com.pl