piątek, wrzesień 29, 2023
wtorek, 27 listopad 2012 17:17

Goodbye Summer by Fu-Ku

O lecie zapomnieliśmy już dawno i to nie tylko za sprawą temperatury za oknem, ale przede wszystkim za sprawą naszej garderoby, która zazwyczaj wygląda na ciężką i zapchaną.
I trudno się dziwić skoro okrycia wierzchnie, bo przecież nie obejdziemy się tylko jednym płaszczem, zajmują ¾ szafy.

Skoro więc przykładamy tak dużą wagę do tego co nosimy, zwłaszcza zimą, warto bliżej przyjrzeć się płaszczom marki Fu-Ku.

Kolekcja Goodbye Summer to propozycja płaszczy dla dość odważnych, ale lubiących klasykę kobiet. Wszystkie projekty zostały starannie wykonane i przemyślane tak, aby pasowały do każdego stylu. Jeśli jesteś więc kobietą, która kocha styl romantyczny, proste linie czy geometryczne wzory proponujemy płaszcz z rękawami w innym kolorze. Jeśli jednak wolisz nutkę szaleństwa świetnie odnajdziesz się w płaszczu z palmą na plecach lub pelikanem. I pamiętaj obrońcy zwierząt nie będą Cię ścigać! Płaszcze są w 100 % bezpieczne!

Połączenie klasycznego fasonu, świetnych materiałów i na pozór stonowanych kolorów spodoba się Paniom w każdym wieku. Jak więc nosić płaszcze? Podpowiadamy! Postaw na pozorną zwyczajność, która zaskoczy Cię awangardowym połączeniem tylko z Fu-Ku Collection, którą znajdziecie na www.fu-ku.pl

Więcej na www.fu-ku.pl i https://www.facebook.com/Fukuizm