środa, grudzień 06, 2023
wtorek, 16 październik 2012 17:07

Moda: Kolory na jesień

Za oknami szaro i ponuro… ale czy nasza szafa również ma tak wyglądać? Tej jesieni proponujemy wam zabawę kolorami. Zobaczmy zatem, jakie kolory królują tej jesieni. Nowa kolekcja Maximus Fashion Center prezentuje kilka ciekawych stylizacji, które na pewno przykują oko każdej trendsetterki.

Czerwony
Przede wszystkim  czerwień - uniwersalny i niezwykle kobiecy kolor. Sprawdza się w każdej sytuacji. Połącz go z czernią lub złotem, a nikt nie przejdzie obok ciebie obojętnie. Do pracy -  klasyczny płaszczyk bądź sukienka ołówkowa, a na wieczorne wyjście pozwól sobie na odważne, jaskrawe jeansy. Oczywiście dodatki  w tym jakże intensywnym, soczystym kolorze, są jak najbardziej pożądane.

Zielony
Zieleń -z czym wam się kojarzy? Otóż to iście wiosenny kolor, który od razu przywołuje ciepłe wspomnienia pierwszych promieni słońca. Szczególnie dodatki w tych odcieniach pozwolą ożywić każdą stylizację. Torebki, paski i biżuteria – tego właśnie potrzebuje nasza jesienna garderoba – powiewu wiosennego powietrza.

Złoty
Polska złota jesień nie mogłaby się obyć bez złotych dodatków i ubrań. W połączeniu z kolejnym hitem tegorocznych kolekcji – czerwienią czy zielenią – złoto nada twojemu wyglądowi elegancji i blasku. Złote torby - z pewnością skupią na tobie wzrok innych. Z zazdrością będą patrzeć jak idziesz ulicami miasta. Wieczorem możesz pozwolić sobie na  odrobinę szaleństwa – złota sukienka w zestawieniu z czarnymi lub śliwkowymi legginsami, a do tego czerwone lub zielone buty na wysokim obcasie.  Poddaj się kolorowemu szaleństwu tej jesieni.

 

Wszystkie ubrania i dodatki zaprezentowane na zdjęciach, pochodzą z kolekcji Jesień/Zima 2012 Maximus Fashion Center.