czwartek, 27 wrzesień 2012 19:47

Zegarki Michael Kors

Proste, eleganckie i bardzo szykowne. Takie, jak jego stroje. Chodzi oczywiście o zegarki czołowego amerykańskiego projektanta słynącego z zamiłowania do luksusu - Michaela Korsa. Jako, że już niebawem przestawimy się z czasu letniego na zimowy, warto to zrobić w naprawdę dobrym stylu!

Zegarki Michaela Korsa doskonale łączą formę i funkcję. Odzwierciedlają wszystko w to, w co wierzy projektant. Charakteryzują się szykownym, luksusowym wzornictwem. Stanowią unikalne połączenie klasycznego wyglądu z nowoczesną wrażliwością.

Zdaniem Korsa zegarek powinien dopełniać każdy strój, być taką wisienką na torcie. Może być zarówno modowym przesłaniem, jak i mieć aspekt praktyczny. Czy może być coś lepszego? Zdaniem projektanta nie! Wśród jego zegarków znajdziemy propozycje zarówno dla niej, jak i dla niego. Bardziej klasyczne, bardziej sportowe i te na luzie. Na pasku lub bransolecie. W zegarkach Michaela Korsa zakochało się już wiele gwiazd z Victorią Beckham, Mary-Kate Olsen i Jennifer Aniston na czele. Pora na Was!

Zegarki znajdziecie na www.dorisandmartin.com

© 2013-2020 by SN2.EU