czwartek, 21 czerwiec 2012 19:11

Płomienna miłość

Czy nie byłoby miło i łatwo, gdyby miłość dałoby się przywołać za pomocą czarów? Niestety, często wszystko zależy od szczęścia. A dla tych, którzy wierzą w takie rzeczy – wróżba ze świecą.

Do jej wykonania będzie niezbędna różowa lub czerwona świeca, którą zapalamy. Wróżba polega na zinterpretowaniu zachowania się płomienia świecy. Jeżeli jest on chwiejący się i niestabilny, poznamy swoją drugą połówkę w czasie podróży, ewentualnie będzie ona w jakiś sposób związana z tym zajęciem.

Zwijający się spiralnie płomień świadczy o trudnej miłości, możliwe że w układzie trójki (albo ktoś się wmiesza w Was, albo Ty się wmieszasz w poprzedni związek). Wznoszący się i opadający świadczy o trudnościach w związku – wiele wzlotów i upadków, co zdarza się przy trudnych charakterach obojga partnerów.

Długi i prosty – najlepsza wróżba, oznaczająca dopasowanie się z partnerem we wszystkich sferach życia. Energetyczną i bardzo namiętną miłość będzie oznaczał płomień sypiący iskrami, a mały i nikły – brak tej jednej jedynej osoby, z którą spędzi się całe życie.

© 2013-2020 by SN2.EU