czwartek, 19 listopad 2015 15:34

Nowa karta win w Hotelach SPA Dr Irena Eris

Od 1 grudnia w Hotelach SPA Dr Irena Eris – Krynica Zdrój, Polanica Zdrój i Wzgórza Dylewskie - pojawi się nowa, jeszcze bogatsza karta win, specjalnie wyselekcjonowanych dla Hoteli SPA i oferowanych w atrakcyjnych cenach. Premierze nowej karty będą towarzyszyć - WIECZORY Z WINEM – ekskluzywne, lecz w swobodnej formie kolacje z pięciodaniowym, autorskim menu przygotowanym przez szefów kuchni i z odpowiednio dobranym do każdego dania winem.

Podczas cyklicznych wieczornych spotkań w świat win skomponowanych do wyjątkowego menu wprowadzi gości znawca winiarstwa, prezentując historię poszczególnych szczepów, ich charakterystyczne cechy i walory.

Pierwszy WIECZÓR Z WINEM dla gości Hotelu SPA, z niepowtarzalną oprawą i niezapomnianymi emocjami, odbędzie się już 5 grudnia w pięciogwiazdkowym Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. W autorskim menu przygotowanym specjalnie na ten wieczór przez szefa kuchni Krzysztofa Rugałę znajdą się: pieczona cielęcina z gruszkową konfiturą, smażony sandacz z grillowanymi borowikami i szalotką, makaron tagliolini z krewetkami i ślimakami w emulsji czosnkowej, stek z antrykotu z płatkami grillowanych warzyw, musem z papryki, truflowym puree i sosem z zielonego pieprzu, a zwieńczeniem kolacji będzie deser - tarta tatin z sosem waniliowym.

Nowe portfolio win zaprezentuje podczas kolacji znawca winiarstwa Janusz Szaniawski.

Wyświetlony 1508 razy
© 2013-2019 by SN2.EU