czwartek, wrzesień 28, 2023
czwartek, 03 wrzesień 2015 12:42

Mateusz Kołek stworzył artystyczne puszki Coca-Cola

Mateusz Kołek stworzył artystyczne puszki Coca-Cola Mateusz Kołek stworzył artystyczne puszki Coca-Cola

Można je podziwiać już nie tylko jako ścienne murale w Krakowie, Gdańsku, czy w Warszawie. Unikalne koncepty autorstwa jednego z czołowych polskich ilustratorów ozdobiły limitowaną edycję puszek  Coca-Cola i Coca-Cola Zero. Autorska seria puszek zainspirowana muralami projektu niezależnego artysty, Mateusza Kołka, to kolejna niespodzianka z okazji 100 urodzin butelki konturowej Coca-Cola.

Rok 2015 jest wyjątkowy dla Coca-Cola - ikoniczna butelka konturowa obchodzi jubileuszowe 100 urodziny. Z tej okazji marka przygotowała dla swoich fanów wiele atrakcji. Jedną z kreatywnych form świętowania były autorskie murale zaprojektowane przez niezależnych artystów - Przemka „Trusta” Truścińskiego i Mateusza Kołka. Od maja murale cieszą oko mieszkańców Warszawy (ul. Tamka), Krakowa (ul. Dietla)  i Gdańska (ul. Grunwaldzka). A od końca sierpnia jubileuszowe koncepty artystyczne Mateusza Kołka z Krakowa i Gdańska, czekają także w sklepach, zdobiąc wyjątkową, limitowaną serię puszek Coca-Cola i Coca-Cola Zero.

Coca-Cola jest prawdziwą ikoną. W swojej historii inspirowała i przyciągała wyjątkowe osobowości świata sztuki – Salvadora Dali, Andiego Warhola, czy z naszego polskiego podwórka - Agnieszkę Osiecką. Jubileusz 100 lecia butelki konturowej to absolutnie wyjątkowa okazja - dlatego zaprosiliśmy czołowych polskich, niezależnych twórców do zaprojektowania unikalnych murali. Coca-Cola jak zwykle zaskakuje skalą przedsięwzięcia. Przenosi sztukę murali, którą dotychczas można było podziwiać w centralnych lokalizacjach dwóch polskich miast na puszki Coca-Cola i tym samym staje się niepowtarzalnym nośnikiem współczesnej sztuki murali, dostępnym dla każdego - mówi Urszula Szymczyk, kierownik marki Coca-Cola w Coca-Cola Poland Services.

Już od końca sierpnia wszyscy fani unikalnych konceptów artystycznych mają okazję kupić wyjątkowe puszki Coca-Cola i Coca-Cola Zero z muralami Mateusza Kołka w wybranych sklepach na terenie całej Polski.

 

Coca-Cola z muralami Mateusza Kołka

Coca-Cola z muralami Mateusza Kołka

Cena sugerowana:
Coca-Cola 200ml: 1,59 zł