niedziela, czerwiec 23, 2024
wtorek, 24 marzec 2015 12:24

Kulinarna precyzja w kolorowym tonie!

Sencor - Waga kuchenna Sencor - Waga kuchenna

Wiosna to idealny moment, by realizować postanowienia o zdrowej diecie. Szczególnie ważne w tym czasie jest spożywanie posiłków, które są lekkie, a jednocześnie pożywne i dodają energii. Komponowanie zbilansowanych potraw i dobór właściwych proporcji składników stanie się łatwe i wygodne dzięki wagom kuchennym Sencor.

Sterowana dotykowo waga Sencor o praktycznej, szklanej powierzchni umożliwi szybkie przyrządzenie posiłków według naszych preferencji, z dokładnością ważenia składników do 1g i maksymalnym obciążeniu do 5kg. Funkcjonalna opcja tarowania pojemnika pozwala wyzerować licznik wagi podczas dokładania nowych produktów i ważenia seryjnego. Linia wag kuchennych Sencor dostępna jest w bogatej kolorystyce, sprzyjającej kulinarnej ekspresji!

Sencor to marka pełna życia, energii i kolorów! Motywem przewodnim linii sprzętów kuchennych jest feeria barw, które inspirują i pobudzają do działania. Główne przesłanie marki: Sencor… let’s live! to zaproszenie do czerpania pomysłów z otaczającej nas kolorowej rzeczywistości.
WAGA KUCHENNA SENCOR to wygodna, sterowana dotykowo waga o niskim profilu (wysokość: 16mm) i dużym wyświetlaczu LCD, ułatwiającym dokładny odczyt ważonych składników i obsługę urządzenia. Funkcja tarowania pojemnika i ważenia w seriach umożliwia precyzyjne odmierzanie ilości produktu, z możliwością wyboru jednostki gram lub mililitr. Wykonana z solidnego, hartowanego szkła powierzchnia wagi stanowi udogodnienie w utrzymaniu higieny i czyszczenia produktu. Wagi kuchenne Sencor dostępne są w 9 wyrazistych kolorach, doskonale pasujących do każdej kuchni.


Wagi kuchenne Sencor wyróżnia:
• 9 kolorów: różowy, turkusowy, niebieski, zielony, żółty, biały, pomarańczowy, czerwony i fioletowy.
• Precyzyjny pomiar do 1g. przy maksymalnym obciążeniu 5 kg.
• Niski profil (wysokość: 16 mm) i duży wyświetlacz LCD (55 x 25 m).
• Szklana powierzchnia zapewniająca higienę i ułatwiająca czyszczenie - szkło hartowane (4 mm)
• Sterowanie dotykowe (brak ruchomych przycisków).
• Funkcja tarowania pojemnika.
• Funkcja ważenia w seriach.
• Większa dokładność pomiaru dzięki 4 precyzyjnym czujnikom nacisku.
• Możliwość wyboru jednostki (g/ml).
Cena: ok.75 zł

Od 27 marca 2015 produkty uczestniczą w akcji: 90 DNI BEZ RYZYKA LUB ZWROT PIENIĘDZY