niedziela, czerwiec 23, 2024
poniedziałek, 02 marzec 2015 13:04

Zdrowa i smaczna zupa w kilka chwil

Russel Hobs- Zupowar soup&blend Russel Hobs- Zupowar soup&blend

Zdrowe, domowe posiłki są tym, co uwielbiasz i za czym być może tęsknisz, gdyż na co dzień jesteś zabiegany i nie masz czasu na dodatkowe minuty spędzone w kuchni? Przez to zmuszony jesteś spożywać gotowe półprodukty, co niestety nie odbija się najlepiej na Twoim zdrowiu i samopoczuciu. Nie ukrywajmy, że z pewnością również dla portfela nie jest to korzystna opcja.

Czy domowa zupa, przyrządzona ze świeżych warzyw jest właśnie tym, czego brakuje Ci najbardziej w porze obiadowej? Jeśli tak, z pewnością zainteresuje Cię dalsza część artykułu. Przedstawiamy w nim bowiem fantastyczne urządzenie marki Russel Hobbs – zupowar Soup & Blend.

Wszyscy wiemy, jak ważna jest zdrowa i zbilansowana dieta, bogata zwłaszcza w warzywa i owoce. Żyjemy jednak w czasach, w których każdą naszą czynność określa ściśle wyliczony, często co do minuty czas. Zarówno relacje z innymi ludźmi, jak i spożywanie posiłków są tym, co cierpi z tego powodu najbardziej. Jemy byle co, byleby zmieścić się między kolejnymi zobowiązaniami...To duży błąd. Co jednak, gdyby ktoś powiedział, że istnieje urządzenie, które pyszną zupę przygotuje właściwie w całości za Ciebie? To nie żart. Specjalnie zaprojektowane urządzenie Russel Hobbs to wspaniały blender z podgrzewaczem, za pomocą którego w kilka minut wyczarujesz pyszną, pożywną zupę. Wystarczy wybrać odpowiednią funkcję, nacisnąć przycisk, odczekać i...zupa gotowa. Jego wystarczająco duży pojemnik pozwala na jednorazowe przygotowanie 4 porcji, dzięki czemu cała rodzina może zasiąść do wspólnego posiłku jednocześnie.

Poza funkcją gotowania zup, urządzenie to ma jeszcze alternatywne zastosowanie : rano może służyć do przygotowania pożywnego smoothie. Osiem programów pozwala poza tym na przygotowanie sosów, gotowania oraz gotowania na parze, blendowania oraz kruszenia lodu. Płyta grzewcza posiada powłokę nieprzywierającą, dzięki czemu nie ma obaw o przypalenie potrawy. Niewielkie rozmiary urządzenia a także jego potężna moc sprawią, iż z pewnością stanie się jednym z ulubionych sprzętów w Twojej kuchni.