sobota, lipiec 13, 2024
piątek, 30 maj 2014 11:14

Razowy Kwas Chlebowy w małej szklanej butelce na duże upały

Firma VAN PUR wprowadza na rynek nowość skierowaną do kobiet - Razowy Kwas Chlebowy słodzony cukrem trzcinowym, w szklanej butelce o pojemności 0,33 l. A już w najbliższych tygodniach pod opieką marki Razowy Kwas Chlebowy wystartuje akcja społeczna „Zmień na lepsze!”, zachęcająca kobiety do drobnych zmian w ich życiu.


Jesteśmy coraz bardziej świadomymi konsumentami. Zwracamy uwagę na etykiety, sprawdzamy skład produktów spożywczych, wybieramy te jak najbardziej naturalne i jak najmniej przetworzone. Cenimy sobie produkty pozbawione sztucznych składników wybierając takie, które korzystnie wpływają na nasz organizm. Z myślą o takich świadomych konsumentkach  jesienią ub.r. na rynek został wprowadzony Razowy Kwas Chlebowy, jako alternatywa dla przesłodzonych kolorowych napojów gazowanych. Produkt zadebiutował w plastikowych butelkach o pojemności 1,5 l i 0,5 l, w 3 smakach - klasycznym, żurawinowym i śliwkowym.

 

Teraz Razowy Kwas Chlebowy pojawia się w wersji słodzonej cukrem trzcinowym i w szklanej butelce, o pojemności 0,33 l. Dostępny będzie w sklepach i restauracjach w klasycznej wersji, bez odmian smakowych.
Produkt przekonuje wyglądem i smakiem, dlatego zwolennicy nowości na pewno z zainteresowaniem będą sięgać po szklaną butelkę. Nowy napój zainteresuje także wszystkie kobiety stawiające na naturalność, dbające o to co piją i co podają do picia swoim rodzinom, a w związku z tym poszukujące alternatywy dla przesłodzonych „chemicznych” napojów.

–  Kolorowe napoje, soki czy smakowe wody, to stały element domowej szafki z napojami współczesnej kobiety. Chcąc ugasić pragnienie sięgamy po znane smaki i produkty. Jednak ich walory smakowe nie zawsze idą w parze z jakością produktów i składników, z których są przygotowywane. Przyzwyczajenia i nawyki wiążą się w tym przypadku z wyborem nie zawsze korzystnym dla zdrowia czy dobrego samopoczucia. Sztuczne barwniki, aromaty i ulepszacze to podstawowa zawartość popularnych napojów gazowanych. Dlatego warto zwrócić uwagę na napój oparty na tradycyjnej i znanej od pokoleń recepturze – mówi Anna Glina, Brand Manager w firmie VAN PUR.

Razowy Kwas Chlebowy to naturalny bezalkoholowy napój gazowany. Powstaje z krystalicznej wody i słodów: żytniego i jęczmiennego. To właśnie dzięki zawartości zbóż napój ma charakterystyczny lekki posmak chleba z delikatną nutą karmelu. Napój nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników i aromatów. Ale przede wszystkim – doskonale orzeźwia i gasi pragnienie, co bardzo ważne w kontekście coraz już bliższych gorących wakacyjnych dni – jest doskonałą alternatywą dla Pań szukających naturalnie gazowanego napoju dla całej rodziny.

Razowy Kwas Chlebowy jest przeznaczony dla osób dbających o to, by w ich życiu były obecne produkty naturalne; tych, którzy poszukują alternatywy dla przesłodzonych „chemicznych” napojów. A dbałość o to jest przecież równie ważna także w wakacyjnych „okolicznościach przyrody”, dlatego w przededniu wakacji wprowadzamy na rynek nasz nowy produkt w małej butelce – dodaje Anna Glina.