wtorek, 26 listopad 2013 15:39

Napoje gazowane na polskich stołach

Odpowiednie nawadnianie naszego organizmu jest istotną kwestią nie tylko w okresie letnim. Nawet lekkie odwodnienie może spowodować bóle głowy, zmęczenie czy problemy z koncentracją. Dorosły człowiek powinien spożywać około dwóch litrów płynów dziennie, jednak tylko 36% Polaków zdaje sobie sprawę z tego. Dodatkowo, statystyczny Polak rocznie wypija ok. 50 litrów napojów gazowanych. Największą popularnością cieszą się te o smaku coli, cytryny i pomarańczy.


Na naszych stołach goszczą słodkie napoje, które zaspakajają nasze pragnienie tylko na krótki czas. Spożywamy je do większość posiłków, zastępując nimi herbatę czy tak popularny kiedyś domowy kompot. Na sklepowych półkach możemy znaleźć soki z niemal każdych owoców oraz gazowane napoje o najróżniejszych smakach. Konsumenci dla których liczą się walory smakowe sięgają po kolorowe i słodkie napoje. Jednak świadomi konsumenci, którzy dbają o zdrowie wybierają wodę mineralną, lub szukają naturalnych, tradycyjnych napojów. Co ważne, kupując naturalne produkty nie musimy przy tym rezygnować z przyjemności i głębokiego smaku.

Razowy Kwas Chlebowy to naturalny napój gazowany, nowość na rynku. Ten naturalny, gazowany napój został przygotowany na bazie zbóż i w 100% z naturalnych składników. Nie zawiera konserwantów oraz sztucznych barwników, dlatego jest tak wartościowy dla naszego organizmu a przede wszystkim smaczny. Dzięki zawartości zbóż ma charakterystyczny zapach podpieczonej skórki chleba oraz słodką i kuszącą nutą karmelu. Napój ten jest idealną alternatywą dla osób, które szukają doskonałego i naturalnie gazowanego napoju dla całej rodziny.

Produkt zaskakuje smakiem a przy tym doskonale orzeźwia i gasi pragnienie, dlatego zwolennicy gazowanych napojów sięgną z zainteresowaniem po butelkę. Zawartość szybko przekonuje bo dostarcza intrygujących i złożonych doznań smakowych, a te powodują, że ma się ochotę sięgać po kolejną porcję. Napój jest doskonałym wyborem dla osób, które dbają o dietę swoją i swojej rodziny - świadomie wybierają produkty najlepszej jakości, ale ważny jest dla nich odpowiadający wszystkim smak. Razowy Kwas Chlebowy to tradycyjny, naturalny, gazowany napój dla wszystkich, dostępny w aż trzech różnych smakach (naturalny, z dodatkiem soku z żurawiny oraz dodatkiem soku ze śliwek).

Sklepowe półki pełne są owocowych soków i napojów gazowanych. Dlatego kupując napój dla swojej rodziny, warto wybrać taki, który będzie doskonale gasił pragnienie, ale będzie też smaczny i naturalny.

Wyświetlony 736 razy
© 2013-2019 by SN2.EU