wtorek, 05 listopad 2013 16:50

Tej zimy trzymaj się ciepło!

Filiżanka kawy wypita tuż po przebudzeniu pomaga otworzyć oczy i jest niezbędnikiem porannych czynności. Peeling kawowy wyśmienicie wygładza skórę, żel pod prysznic o tym zapachu niebywale pobudza. A najlepiej plotkuje się przy filiżance cafè latte w ulubionej kawiarni. Kawa towarzyszy nam każdego dnia, a w chłodne miesiące staje się kluczowym jego elementem.

Tegoroczna zima minie nam pod hasłem „trzymaj się ciepło”, przy aromacie świeżo zaparzonej kawy. Ponadto będziemy pomagać chorym dzieciom i dekorować ozdoby pierniczkowe.

Już 6 listopada w kawiarniach coffeeheaven i COSTA by coffeeheaven wystartuje pierwsza odsłona zimowej kampanii. W jej trakcie zostaną zaprezentowane nowe, apetyczne smaki, a kilkanaście dni później zmieni się wystrój lokali i ruszy charytatywna sprzedaż ozdób pierniczkowych. Motywem przewodnim zimowej kampanii będzie szeroko rozumiane ciepło, uwidocznione na trzech płaszczyznach: w ciepłej atmosferze kawiarni, przepysznych rozgrzewających kawach oraz cieple, jakie emitujemy pomagając innym. 

 

Wraz z zimową aurą w kawiarniach pojawią się elementy świątecznego wystroju, a prym będą wiodły trzy zimowe kawowe gwiazdy - Praline Latte, Chilli Chocolate Latte i Gingerbread Latte. Pobudzający aromat kawy, aksamitne, spienione mleko, słodycz pralinek, szczypta fantazji płynąca z połączenia czekolady i chilli oraz świąteczny smak latte pierniczkowego dodadzą energii i poprawią nastrój niezależnie od aury za oknem. Kawa wyjątkowo dotlenia, wyostrza zmysły i poprawia koncentrację, co jest szczególnie ważne w zimne miesiące roku. Uzupełnieniem oferty napojów będzie grzany cydr – niezwykle aromatyczny napój na bazie jabłek i cynamonu. Oprócz bogatej oferty napojów, na Gości kawiarni czekać będą także nowe kanapki, wrapy, ciasta i muffiny. Każde spotkanie w takim otoczeniu i atmosferze nabierze wyjątkowego charakteru i sprzyjać będzie niekończącym się rozmowom.

 

Najważniejszym wydarzeniem realizowanym w ramach kampanii zimowej będzie wyjątkowa akcja charytatywna, która wystartuje 22 listopada br.. Blisko 50 000 uroczych ozdób pierniczkowych trafi do kawiarni. Klienci będą mogli je nie tylko kupić za zaledwie 1,50zł za sztukę – wspierając dzięki temu szczytny cel, ale również własnoręcznie udekorować w specjalnym, artystycznym kąciku dekoracyjnym przygotowanym na terenie wybranych kawiarni. To idealny prezent dla bliskiej sercu osoby, dla ukochanego, dla przyjaciółki, dla siostry. Zysk uzyskany ze sprzedaży ozdób pierniczkowych zostanie przekazany Fundacji „Dr Clown”, która dzieląc się radością i śmiechem pomaga chorym dzieciom w szpitalach w całej Polsce. Wolontariusze z czerwonymi noskami każdego dnia rozweselają smutne buźki małych pacjentów.

 

Kampania jest podzielona na dwa etapy. Pierwszy potrwa do 6 stycznia, a drugi rozpocznie się dzień później i zakończy 3 marca 2014r. 

Zima też może być czarująca i ciepła!

Wyświetlony 1069 razy
© 2013-2019 by SN2.EU