środa, 23 październik 2013 16:05

Zestaw świąteczny Starbucks® – coś więcej niż prezent

Dla marki Starbucks®, Gwiazdka to nie tylko wspaniałe smaki, ale również prezenty. W kawiarniach Starbucks® można znaleźć zestawy świąteczne idealne na upominek dla każdego wielbiciela kawy, herbaty i słodkości. W paczuszkach nie mogło zabraknąć również niepowtarzalnych kubków Starbucks® zarówno ceramicznych, jak i termicznych. 

 Często mamy problem z wyborem właściwego prezentu dla bliskiej osoby, a rozwiązanie jest bardzo blisko. Wystarczy wejść do ulubionej kawiarni Starbucks® i wybrać oryginalny zestaw, który ucieszy nawet najbardziej wybrednego smakosza kawy. Mamy do wyboru zarówno drobne upominki w postawi świątecznej kawy Christmas Blend i kubka Starbucks®, jak i wspaniałe, duże zestawy kryjące pod czerwoną wstążeczką oprócz kubka i kawy, aromatyczną herbatę oraz łakocie Starbucks®. 

 Dla tych, którzy zawsze są w biegu, warto wybrać zestaw z kubkiem termicznym. W ofercie Starbucks® znajdziesz stalowe kubki termiczne z podwójną ścianką, które pozwolą utrzymać odpowiednią temperaturę ulubionego napoju. Wspaniałym pomysłem na spersonalizowany prezent jest plastikowy tumbler, pomiędzy ścianki kubka można włożyć swoje zdjęcie lub kolaż i stworzyć unikalny wzór kubka. 

 

Świetnym wyborem będzie też zestaw świąteczny z legendarnym ceramicznym kubkiem Starbucks®, tak dobrze znanym z kawiarni na co dzień, który z okazji świąt został „przyprószony” płatkami śniegu. Z pewnością taki upominek sprawi, że osoba obdarowywana poczuje się wyjątkowo. 

Świąteczne zestawy Starbucks® są dostępne w kawiarniach na terenie całego kraju od listopada w cenach: od 60 zł do 120 zł. 

 
Wyświetlony 6635 razy
© 2013-2019 by SN2.EU