poniedziałek, 18 luty 2013 20:46

Popcorn na klimatyczny wieczór

Po dniu na wariackich papierach, marzymy o chwili wytchnienia. Jak zregenerować umysł kiedy nie mamy ochoty na wyjście z domu? W roli domowego terapeuty świetnie sprawdzi się filmowy maraton ale obowiązkowo z miską smacznej prażonej kukurydzy od Bakalland – niezastąpionym elementem kinowych emocji.
Zorganizowanie filmowego wieczoru jest najprostszym i najszybszym sposobem na odpoczynek w domowym zaciszu. Wystarczy wybrać ulubiony film, a nawet kilka i spędzić ten czas przed ekranem. Zanim jednak wygodnie ułożymy się na naszej ukochanej kanapie, nie zapomnijmy o przygotowaniu szybkich i jednocześnie smacznych przekąsek.

Z myślą o wielbicielach filmowych wrażeń, firma Bakalland przygotowała serię niezwykle aromatycznych popcornów do mikrofali o trzech różnych wersjach smakowych – solony, maślany i serowy. Popcorn solony z pewnością urzeknie zwolenników klasycznych przekąsek. Wszyscy Ci, którzy preferują oryginalne smaki, mogą wybrać jedną z dwóch pozostałych opcji smakowych – serową lub delikatnie łagodniejszą, maślaną. Popcorn Bakalland został zamknięty w szczelne i praktyczne opakowania, dzięki czemu ziarna kukurydzy zachowują swoją świeżość i wspaniały zapach. Do tego jest bardzo prosty w przygotowaniu – wystarczą 3 minuty prażenia w mikrofali i mamy gotową prawdziwą kinową przekąskę.

Warto pamiętać, że prażona kukurydza jest świetną alternatywą dla tak popularnych chipsów ziemniaczanych czy słonych orzeszków. Ponadto ma najmniejszą zawartość tłuszczu. W 100 gramach prażonej kukurydzy jest tylko 4 gramy tłuszczu. W tej samej ilości orzeszków ziemnych aż 50 gram, a w chipsach ziemniaczanych ok. 40 gram.

A teraz – jeśli wybraliśmy już filmy na wieczorny seans i jesteśmy zaopatrzeni w ulubione przekąski, możemy odprężyć się i w pełni oddać się filmowym emocjom delektując się magią kina we własnym domu.

Dodatkowe informacje:
Bakalland Popcorn solony – gramatura 90g, cena: 2,47 zł
Bakalland Popcorn maślany – gramatura 90g, cena: 2,66 zł
Bakalland Popcorn serowy – gramatura 90g, cena: 2,66 zł
Wyświetlony 1487 razy
© 2013-2019 by SN2.EU