czwartek, 14 maj 2015 10:01

Zachowaj pełnię blasku na dłużej

Obecny rok jest szczególny dla Laboratorium Pilomax. To rok jubileuszowy, w którym świętują swoje 25-lecie. O włosach wiedzą wszystko. Od 25 lat zajmują się tylko produktami do ich pielęgnacji. Kierują się zasadą, że tylko zdrowe włosy mogą być piękne.


Z okazji jubileuszu pod okiem specjalistów kosmetologów i trychologów Laboratorium Pilomax przygotowało innowacyjne maski serii WAX do włosów farbowanych WAX COLOUR CARE. Bogactwo składu oraz nowoczesna receptura zaowocowały preparatami zapewniającymi włosom i skórze głowy dogłębną pielęgnacje, dzięki której włosy farbowane zachowają pełnie blasku na dłużej.

WAX synonimem maski do włosów
Laboratorium Pilomax działalność rozpoczęło w roku 1989. Spośród sprowadzanych w tym czasie przez firmę angielskich produktów do pielęgnacji włosów, największym zainteresowaniem cieszyły się – nieznane wtedy na polskim rynku – maski. Ich angielska – długa i trudna do wymówienia nazwa –„Henna Treatment Wax” nie przyjęła się. W świadomości klientek utrwalił się jeden jej człon: WAX . Od tej pory stał się nazwą całej serii.

 

WAX COLOUR CARE maska do włosów farbowanych ciemnych

Przeznaczona do regeneracji włosów poddawanych koloryzacji. Odbudowuje uszkodzone włosy, silnie je nawilża, pogrubia i wygładza. Zapobiega łamliwości, rozdwajaniu i wypadaniu włosów. Wzmacnia blask koloru.
Cena: 39,90 zł / 480 ml
Składniki: keratyna, pantenol, skrzyp polny, kawa


WAX COLOUR CARE maska do włosów farbowanych jasnych


MASKA DO WŁOSÓW JASNYCH FARBOWANYCH I PO DEKOLORYZACJI. Przeznaczona do regeneracji włosów poddawanych koloryzacji. Odbudowuje uszkodzone włosy, silnie je nawilża, pogrubia i wygładza. Zapobiega łamliwości, rozdwajaniu i wypadaniu włosów. Wzmacnia blask koloru.
Cena: 39,90 zł / 480 ml
Składniki: pantenol, henna, rumianek rzymski


PRODUKTY PRZEBADANE DERMATOLOGICZNIE.
NIE ZAWIERAJĄ PARABENÓW, MIT, SLS.
BEZPIECZNE DLA SKÓRY GŁOWY.

Czytany 849 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Kosmetyczny skarbiec

  • 1