wtorek, 22 wrzesień 2020 17:57

Jakie są największe zalety lakierów hybrydowych?

 lakiery hybrydowe lakiery hybrydowe

Jeżeli do tej pory używałaś klasycznych lakierów, tipsów lub żeli, to koniecznie powinnaś spróbować możliwości lakierów hybrydowych. Zastanawiasz się, w czym hybrydy są lepsze od pozostałych rodzajów lakierów? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższym artykule. Przedstawiamy w nim charakterystykę i największe zalety lakierów hybrydowych.

Brak odprysków i problemów ze ścieraniem lakieru

W odróżnieniu od lakierów klasycznych hybrydowe cechują się wyjątkową trwałością. Przy poprawnym nałożeniu lakieru możesz liczyć, że kosmetyk utrzyma się na paznokciu przez 3 tygodnie. Ze względów zdrowotnych specjaliści zalecają zdjęcie hybryd po upływie 14 dni. Dlaczego? Ich dłuższe noszenie może mieć negatywny wpływ na stan płytki paznokcia i prowadzić do jej przesuszenia.

Wydajność i świeżość lakieru

Kolejnym atutem lakierów hybrydowych jest ich wydajność. Ta w prosty sposób przekłada się na niższe koszty wykonania hybryd. Oprócz wydajności bardzo ważna jest także zdolność lakieru do zachowania świeżości przez długi czas. Nowoczesna i zaawansowana technologicznie formuła sprawia, że lakiery nie zasychają w buteleczce. To zasadnicza cecha różniąca hybrydy od klasycznych lakierów. Jeśli otworzysz buteleczkę z lakierem hybrydowym nawet po upływie długiego czasu, to jej zawartość będzie miała swoje pierwotne właściwości.

Prosta aplikacja

Jeśli masz problemy z nakładaniem klasycznego lakieru, to hybrydy okażą się dla Ciebie wybawieniem. Dlaczego? Ponieważ w przypadku nakładania lakieru hybrydowego nie musisz martwić się, że przez nieuwagę zamalujesz skórki lub nałożysz zbyt grubą warstwę. Lakiery hybrydowe dają możliwość wręcz niezliczonej ilości poprawek. Utrwalenie lakieru następuje dopiero pod lampą UV.

Krótki czas schnięcia

Mankamentem klasycznych lakierów do paznokci jest długi czas oczekiwania na wyschnięcie. Pewnie nie raz zdarzyło się, że w trakcie tego czekania przez przypadek dotknęłaś czegoś paznokciem i w ten sposób zniszczyłaś efekt swojej pracy. W przypadku lakierów hybrydowych nie będziesz miała tego problemu. Czas schnięcia hybryd pod lampą UV wynosi 120 sekund. Po ich upływie lakier jest w 100% utwardzony.

Nieograniczony wybór kolorów i naturalny efekt

Lakiery hybrydowe dają Ci nieograniczone możliwości wyboru koloru. Tak naprawdę możesz dobrać perfekcyjny odcień lakieru do konkretnej stylizacji. Jest to ogromna zaleta, która jednak potrafi sprawić nie lada problem podczas wyboru konkretnego koloru. Warto także podkreślić, że lakiery hybrydowe dają bardzo naturalny efekt. To cecha, która odróżnia je od tipsów i żeli. Dzięki temu nie musisz obawiać się uzyskania przerysowanego i sztucznego efektu.

Manicure hybrydowy sprawia, że płytka paznokcia prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Co istotne efekt ten nie znika nawet po 2 tygodniach od nałożenia. Dlatego właśnie warto wybrać lakiery hybrydowe. Ich kompleksową ofertę możesz znaleźć w sklepie internetowym duogel.pl. Bogactwo kolorów z pewnością pozwoli Ci wybrać lakier idealnie dopasowany do Twoich upodobań.

Wyświetlony 29 razy

Media

artykuły sponsorowane copywriting
© 2013-2020 by SN2.EU