niedziela, lipiec 21, 2024
niedziela, 19 kwiecień 2020 13:01

GATTA i WOLA razem dla diagnostów z pierwszej linii frontu walki z koronawirusem

Gatta i Wola pomagają diagnostom Gatta i Wola pomagają diagnostom

Przez całe lata diagności i pracownicy laboratoriów, byli jedną z najbardziej niedostrzegalnych grup zawodowych.  Dziś wiemy, jak ciężka i wymagająca jest ich praca i ile zawdzięczamy ich wysiłkowi, zaangażowaniu i poświęceniu.

To właśnie oni tkwiąc przez długie godziny w koszmarnie niewygodnych kombinezonach i maskach wykonują oznaczenia potwierdzające lub wykluczające zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2. To praca trudna, odpowiedzialna, wymagająca wiedzy i doświadczenia.

Doceniamy i dajemy to, co stworzyły nasze ręce, co  - mamy nadzieję -  pozwoli choć trochę poprawić komfort pracy diagnostów i odrobinę złagodzić niedogodności pozostawania wiele godzin w kombinezonach i strojach ochronnych. Wierzymy, że jednocząc siły i dzięki wspólnemu działaniu jesteśmy w stanie pokonać pandemię COVID19”

Od dziś przez najbliższe tygodnie  Gatta i Wola będą przekazywać diagnostom laboratoryjnym w kolejnych miastach relaksacyjne i antyżylakowe rajstopy poprawiające krążenie, dające ulgę oraz bezuciskowe, komfortowe skarpetki.

Gatta i Wola - pomoc w walce z koronawirusem

Gatta i Wola - pomoc w walce z koronawirusem

Drodzy „superbohaterowie” w tym wyjątkowym czasie, mamy nadzieję, że nasze produkty będą wsparciem dla Was i skromnym wyrazem uznania dla Waszej ogromnej pracy – mówi w imieniu 2 tysięcznej  grupy pracowników Gatta i Wola  - Małgorzata Barton marketing manager marki.

#razemmozemywiecej