poniedziałek, 07 październik 2019 14:00

Akcja Charytatywna od Parfois - Butterfly Effect

Parfois Butterfly effect Parfois Butterfly effect

Chusta Okolicznościowa od Parfois z kolekcji Butterfly Effect, której zysk ze sprzedaży jest w 100% przekazywany na rzecz instytucji wspierających chorych na raka, powraca w drugiej edycji.

 Portugalska marka z akcesoriami wierzy, że małe gesty mogą zmieniać świat. Mając na względzie to przesłanie oraz chcąc wesprzeć kobiety chore na raka piersi, narodziła się druga edycja tej kampanii społecznościowej.

Przedmiotem, który został wybrany na symbol jedności, jest chusta, wypełniona motywami wzorowanymi na motylach. Zaprojektowana w dwóch wzorach o różnym kolorze, symbolizuje ideę, wedle której wszyscy mamy moc zmieniania świata małymi gestami. Przyczyna i skutek.

Chusta, która została wykonana w dwóch wersjach - z polisatyny i bawełny, będzie dostępna w sprzedaży w wybranych sklepach stacjonarnych oraz online od 14 października – to miesiąc, w którym obchodzi się Światowy Dzień Raka Piersi.

Całość sprzedaży w Polsce będzie przekazana w 100% na rzecz Fundacji Rak'n'Roll. Inicjatywa ma także miejsce w czterech innych krajach: w Portugalii, we Włoszech, we Francji i w Hiszpanii.

Parfois Butterfly Effect

Parfois Butterfly Effect

Więcej informacji na temat kampanii społecznościowej można znaleźć pod adresem parfoisbutterflyeffect.com , który będzie dostępny od 10 października.

© 2013-2020 by SN2.EU