sobota, maj 25, 2024
poniedziałek, 13 czerwiec 2022 11:13

Wylatujesz do Włoch samolotem z lotniska Chopina? Zobacz gdzie bezpiecznie zostawić samochód.

Parking Park&Fly Parking Park&Fly

Zanim zatracisz się we włoskim dolce vita i w całości zapomnisz o wszelkich problemach i troskach, koniecznie zadbaj o to, co pozostawiasz w kraju na czas twojej nieobecności.

Jednym z ważniejszych obowiązków przed wyruszeniem w podróż jest znalezienie godnego zaufania parkingu przy lotnisku, który koniecznie zarezerwuj i opłać na kilka dni przed wylotem. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę wybierając parking przy Okęciu.

Sprawdź możliwość zaoszczędzenia na postoju.

Wycieczka objazdowa po Włoszech lub słodkie leniuchowanie w kurorcie bywa kosztowne, dlatego warto poszukać oszczędności przed wylotem. Jednym z pomysłów na ich szukanie jest znalezienie tańszego parkingu przy lotnisku, co często wiąże się z lokalizacją. Tańsze parkingi znajdują się kilka minut jazdy od głównego terminala, ale biorąc pod uwagę to, że na lotnisku musimy być z min. 1,5h wyprzedzeniem, czas ten nie powinien stanowić problemu dla podróżujących z Okęcia.

Nie rezygnuj z bezpieczeństwa!

Niższa cena nigdy nie powinna oznaczać rezygnacji z bezpieczeństwa, które będzie miało decydujące znaczenie dla powodzenia twojego urlopu. Aby mieć pewność, że parking dba o pozostawione na nim samochody, koniecznie sprawdź, jakie opinie o tym miejscu wyrazili internauci! Korzystając z ich doświadczania, możesz uniknąć parkingów, które oszczędzają na monitoringu lub nie zapewniają całodobowej ochrony i obecności personelu na miejscu.

Pakiet VIP dla bardziej wymagających.

Pogoda latem bywa naprawdę niebezpieczna i zmienna, dlatego aby zapewnić jeszcze więcej bezpieczeństwa dla twojego samochodu, poszukaj parkingu, który oferuje miejsca postojowe z zadaszeniem. Taką opcję swoim Klientom udostępnia Parking Park&Fly, który zlokalizowany jest jedynie 7 minut jazdy od głównego terminala lotniska. Parking z blisko 1000 miejsc postojowych w cenie oferuje darmowy transfer, ubezpieczenie samochodu i pełen pakiet zapewniający bezpieczny postój twojemu pojazdowi. Pakiet VIP daje możliwość przechowywania twoich kluczyków, dokumentów w specjalnej skrytce, co szczególnie sprawdzi się w przypadku osób, które obawiają się kradzieży lub zgubienia cennych przedmiotów. Płatność i rezerwację tegoż parkingu najlepiej dokonać przez Internet z wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że przyjeżdżając na lotnisko, nie tracimy cennego czasu na poszukiwania miejsca postojowego. To może być niezwykle stresujące, a przecież wakacje to zasłużony czas, podczas którego powinniśmy unikać nerwowych sytuacji.

Wszystkim podróżującym do Włoch, życzymy, aby odkryli smaki Italii, poznali niesamowitą kulturę tego kraju i zakochali się we wszystkim co kryje się pod słowami La bella Vita!