sobota, maj 18, 2024
piątek, 16 czerwiec 2023 10:24

Platforma do sprzedaży biletów online - wybierz Going

System do sprzedaży biletów System do sprzedaży biletów mat.prasowe

W obecnych czasach większość osób robi zakupy online i właśnie w ten sposób kupuje też bilety na wydarzenia sportowe czy kulturalne. Chcąc sprzedać większą ilość biletów, warto stosować nowoczesne rozwiązania i tutaj doskonale sprawdzi się system do sprzedaży biletów Going.

 

Platforma do sprzedaży biletów online Going - efektywność i funkcjonalność w najlepszym wydaniu

System do sprzedaży biletów Going to rozwiązanie, które pozwala dotrzeć do większej ilości klientów. Bilety dostępne będą nie tylko w aplikacji, ale też na stronie empikbilety.pl, a nawet w salonach stacjonarnych Empik. Zatem w ten prosty sposób możecie trafić do nowoczesnych klientów, ale też takich, którzy lubią tradycyjne rozwiązania. Rzeczywiście komunikacja jest tutaj wielokanałowa oraz spersonalizowana. Analizujecie postępy i swoje dane sprzedażowe, wykorzystując do tego system Business Inteligence. Wydarzenia dodajecie samodzielnie i robicie to naprawdę szybko. Do tego ilość kupionych biletów możecie zweryfikować w specjalnym panelu. Jedną z opcji jest second market, gdzie dostępna jest odsprzedaż biletów. Jest też system kolejkowy dla bezproblemowej sprzedaży.

Jak dodać wydarzenie w systemie sprzedaży biletów online?

Wydarzenie możecie dodać naprawdę szybko i łatwo. Oczywiście na początek musicie zarejestrować się na stronie panelu partnerskiego. Wystarczy podać swój e-mail oraz hasło. Po zalogowaniu niezbędne jest jeszcze uzupełnienie danych firmy. Wtedy przechodzicie do przygotowania wydarzenia do publikacji, przy czym weryfikacja Waszego konta zostanie przeprowadzona w ciągu 48 godzin roboczych. Po pozytywnej weryfikacji będziecie już mogli ogłaszać wydarzenia, ale i sprzedawać bilety. System do sprzedaży biletów online stoi przed Wami otworem.

Co można zyskać dzięki systemowi sprzedaży biletów Going?

System sprzedażowy Going to naprawdę dobre rozwiązanie. Dzięki niemu można sprzedawać większą ilość biletów. W rezultacie zyskujecie nowych, często stałych, klientów. Tworzycie wydarzenia zarówno płatne, jak i bezpłatne. Google Tag Manager oraz Pixel integrujecie z systemem sprzedaży biletów online za pomocą jednego przycisku. To naprawdę dobra aplikacja dla najbardziej wymagających. W ten sposób oferujecie klientom wygodne zakupy bez konieczności odwiedzania punktów stacjonarnych.