środa, maj 29, 2024
środa, 21 czerwiec 2023 19:28

Jak uatrakcyjnić wyjazd integracyjny dla pracowników?

Wyjazd integracyjny Wyjazd integracyjny

Wyjazd integracyjny z założenia musi być unikalny, wyjątkowy i zapaść w pamięć uczestników na bardzo, bardzo długo. Łatwo powiedzieć, ale czy tak samo łatwo wykonać? Czasami można odnieść wrażenie, że wymyślono już wszystko, na co można było wpaść w temacie imprez organizowanych dla pracowników firm. Okazuje się jednak, że to zdanie nie może być bardziej dalekie od prawdy. Poniżej przedstawiamy kilka niezwykłych pomysłów, które dodadzą wyjątkowego smaku i atrakcyjności takiemu wydarzeniu.

 

Wesołe święto zmarłych czyli El Día de los Muertos

Czas odkryć tajemniczy i kolorowy świat meksykańskiego święta "El Día de los Muertos". Przeniesiemy się do tej gorącej, meksykańskiej krainy, aby doświadczyć tradycji, sztuki i kultury, której częścią jest to wyjątkowe święto. Dekoracje w stylu tradycyjnych kolorowych czaszek, tajemnicze rytuały, kolorowe stroje i egzotyczne jedzenie sprawią, że wyjazd będzie niezwykle oryginalny i ekscytujący. Uczestnicy będą mieli możliwość malowania twarzy we właściwe dla tego eventu kolory i wzory a także nauczyć się podstawowych kroków popularnego tańca latynoskiego. Całość uświetni doskonałe jedzenie, gorąca taneczna muzyka i pyszna tequilla.

Integracyjne czary czyli Alicja w Krainie Czarów

królowa kier, event w klimacie Alicji w krainie czarów

królowa kier, event w klimacie Alicji w krainie czarów

Tym razem udajemy się do krainy zupełnie surrealistycznych przygód i organizujemy wyjazd inspirowany Alicją z "Alicji w Krainie Czarów". Przygotujcie interaktywne gry i zagadki, które przeniosą Waszych pracowników w fantastyczny świat literackiego klasyka. Wrocław oferuje wiele malowniczych miejsc, które mogą posłużyć jako tajemnicze lokacje dla tak pomyślane przygody. Niesamowity barmański pokaz molekularny, show w trakcie którego obejrzymy najbardziej niesamowite sztuczki magiczne a także doskonała, taneczna muzyka sprawią, że klimat tej niesamowitej baśni zagości na kilka godzin naszej integracyjnej zabawy wieczornej.

Słusznie minione ale „Złote czasy PRL”

Czasy PRL minęły ku uciesze wszystkich wówczas żyjących, ale wieczorna impreza w tym klimacie powinna kojarzyć się jak najlepiej. Wrocław, pełen zabytków i historycznych miejsc, idealnie pasuje do motywu imprezy, która ma dziać się w mniej lub bardziej oddalonej przeszłości. Klimatyczna muzyka tamtych lat, krążące między gośćmi ORMO czy możliwość napicia się z saturatora – to tylko niektóre z atrakcji. „Sklepowa” rozdająca posiłki, uprzejmie donoszący goście a także dekoracje odpowiadające klimatowi lat słusznie minionych zapewnią niezapomniane wrażenia. Konkurs wiedzy o epoce i inne konkurencje dodatkowo uświetnią tak zaplanowany wieczór.

Pin-up Party

Czas przenieść się w świat glamour i stylu lat 50-tych dzięki organizacji imprezy w stylu Pin-up. To doskonały sposób na stworzenie wyjątkowego klimatu, pełnego elegancji i uroku. Zachęćmy uczestników do przebrania się w klasycznym stylu pin-up, z falowanymi włosami, czerwonymi ustami i stylowymi sukienkami w groszki. Konkurs wiedzy o tamtych czasach, krótki kurs tańca i fantastyczna muzyka sprawią, że w pełni poczujemy klimat tamtych lat.

Wieczór w Paryżu zawsze najpiękniejszy

wieczór w Paryżu

wieczór w Paryżu

Sala udekorowana jak w najpiękniejszych miejscach Paryża, francuskie dania i klimat rodem z prawdziwego kabaretu – to jedynie ułamek atrakcji czekających na naszych gości podczas wieczoru z pod znaku „wieczoru w Paryżu”. Rewia taneczna, pantomima i konkursy tematyczne przy dźwiękach doskonałej francuskiej muzyki zapewnią wiele godzin doskonałej zabawy. Dekoracje rodem ze stolicy, fenomenalne jedzenie i znakomite wino dopełnią i tak już idealnej całości tego wieczoru!