środa, czerwiec 12, 2024
wtorek, 16 marzec 2021 17:16

ZnajdźReklamę.pl - śpiewająco wykonana reklama

Billboardy Lublin Billboardy Lublin pixabay

W kinie, w Lublinie – billboard miej

Billboardy - współczesne baobaby porastające krajobraz miast i ulic. Ciężko wyobrazić sobie drogę szybkiego ruchu, łączącą dwa duże miasta, bez całej feerii barw i karnawału obrazów umieszczanych na billboardach.

Wbrew pozorom, w czasach powszechnej digitalizacji i działań marketingowych w Internecie, billboard to nadal jedna z najskuteczniejszych form reklamy. Nienachalna i znajoma. Odbiorca jest z nią oswojony, ma zaufanie — przecież oszuści podszywający się pod firmę, nie ogłaszają się na billboardach, używają raczej sieci.

Cały proces wynajmu i montażu reklamy na billboardzie może okazać się skomplikowany do ogarnięcia dla osoby z zewnątrz. Na szczęście nikt nie zostaje z tym sam - wystarczy znaleźć ludzi, którzy pomogą i przeprowadzą przez cały ten proces. Wystarczy

W Kłaju, w tramwaju – reklamuj się

W ofercie ZnajdzReklame.pl jest ponad 30.000 powierzchni reklamowych w 500 miastach w Polsce. W Katowicach, w Gdańsku, w Łodzi, Toruniu czy w Elblągu. Jakie miasto pierwsze przychodzi Ci na myśl? ZnajdzReklame.pl na pewno ma tam billboard na wynajem, a jeżeli nie to mogą taki wybudować. Twój własny billboard w ...

Z pomocą ZnajdzReklame.pl reklamowanie firmy jest łatwe, sprawne i skuteczne. W ich ofercie znajdziesz kompleksowy zakres usług - od projektu, wydruku, montażu, aż do wynajmu. Wszystko załatwisz w jednym miejscu, szybko i profesjonalnie. Jeżeli chcesz czegoś więcej niż tylko billboardu ZnajdzReklame.pl może zrobić dla Ciebie między innymi Citylighty, telebimy, reklamę w komunikacji miejskiej, metrze oraz pełną obsługę kampanii internetowej.

W metrze i w swetrze – widzą Cię

Dobry projekt billboardu jest jak dobrze dobrany ubiór – przyciąga spojrzenia i wiele mówi. Dlatego tak, jak piżamowe dresy nie kojarzą się z weselem, tak billboard musi pasować do Twojej marki. ZnajdzReklamę.pl ma do zaoferowania billboardy w rozmiarze 12m² oraz 18m² eksponowane na specjalnych konstrukcjach zapewniających doskonałą widoczność nawet z daleka.

Opcjonalnie można dodać oświetlenie, by zwiększyć jeszcze widoczność.

Skuteczna reklama - stać Cię na to

Cena kompleksowej usługi reklamy billboardowej zależy od wybranego rozmiaru, miasta, lokalizacji, oświetlenia, długości kampanii oraz liczby wynajętych nośników. Zakres cen zaczyna się jednak od 590 zł za miesiąc.

Jak widać billboardy nie są poza zasięgiem małych lokalnych firm. Mało tego - każdy przedsiębiorca może pozwolić sobie na to, by billboard z jego reklamą wpisał się na stałe w krajobraz. Tak - na stałe - ponieważ jeżeli marzy Ci się własny ekspozytor reklamowy, ZnajdzReklamę.pl zaprojektuje i zbuduje specjalnie dla Ciebie nośnik w dogodnym miejscu.

Chcesz się reklamować? ZnajdzReklamę.pl.