poniedziałek, kwiecień 22, 2024
piątek, 01 listopad 2019 12:02

Wigilie firmowe – jak zorganizować?

Wigilia firmowa Wrocław Wigilia firmowa Wrocław

Okres świąt to czas, który kojarzy się wszystkim z miłą atmosferą oraz czasem spędzonym z gronie najbliższych – przyjaciół i rodziny. W prawie każdej firmie wigilia, czy bardziej ,,śledzik”, jest tradycją.

 

Po całym roku ciężkiej i wyczerpującej pracy, która obfituje w spotkania biznesowe, raporty sprzedażowe – pora na chwilę relaksu. Na szczęście w kalendarzu każdej firmie jest czas na odpoczynek. Nie mowa tu tylko o urlopie wypoczynkowym, ale o przyjemnie spędzonym czasie wraz z kolegami z pracy, z którymi widujecie się na co dzień. Wspólne jedzenie, przyjazna rozmowa i świetna zabawa – tak właśnie wyglądają firmowe wigilie!

Wigilia firmowa – czy warto urządzać?

Zbliża się grudzień, a Ty nadal nie masz pomysłu na to, gdzie urządzić przyjęcie świąteczne? Poszukaj nieszablonowego i wyjątkowego miejsca. Pamiętaj, że istotne jest, aby wybrana restauracja oferowała dobre jedzenie i alkohol. Możesz też pomyśleć o wyjątkowym miejscu, które w swojej ofercie ma dodatkowe rozrywki. Wraz ze współpracownikami macie szanse poczuć magię zbliżających się świąt!

Spotkania wigilijne to wyjątkowy czas, kiedy współpracownicy mogą spotkać się przy wspólnym stole. Jest to szczególnie ważne w dużych firmach. To czas, kiedy wspólnie możecie podsumować kończący się rok i podziękować całemu zespołowi za ciężką pracę.

Na co zwrócić uwagę organizując wigilię firmową?

Wigilie firmowe to wydarzenie, które powinno służyć przede wszystkim integracji pracowników. Przy jednym stole oprócz spróbowania pysznych potraw, można wymienić się uprzejmościami czy zwyczajnie pogadać. Najważniejszym elementem jest dostosowanie tego wydarzenia do możliwości samej firmy – wielkości, kultury czy sytuacja finansowej. Warto postawić na sprawdzone rozwiązania.

Pamiętaj o tym, że najlepiej wybrać miejsca, w którym wszyscy będą mogli usiąść przy jednym stole. Jeżeli jest to wydarzenie poza biurem, to wybierz sprawdzony lokal, do którego wszyscy chętnie przyjdą i do którego będą mieć łatwy dostęp.

Wigilia firmowa w sercu Wrocławia

Restauracja Patio to eleganckie i kameralne miejsce z wyśmienitą kuchnią autorstwa cenionego Szefa Kuchni – Wiktora Moczka. Specjalnie skomponowane menu oraz niecodzienna oprawa lokalu pomogą wczuć się w nastój świąt w gronie współpracowników.

W specjalnej ofercie są trzy warianty świątecznego menu, czy dwie propozycje menu bufetowego, które sprawdzi się w formie wigilijnego cateringu. Kameralny wystrój, oprawa dekoracyjna czy zawsze uśmiechnięta usługa, to jedna z wielu zalet restauracji Patio!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą spotkań świąteczny: https://www.restauracjapatio.eu/oferty-specjalne/wigilia-firmowa-spotkania-swiateczne-wroclaw