czwartek, 06 grudzień 2018 17:53

Jobsora - najlepsza strona wyszukiwania ofert pracy

Gazeta, ogłoszenie, plakat, przekaz ustny, wiadomość, specjalistyczna placówka… sposobów na poszukiwanie pracy jest naprawdę wiele, niemniej jednak aktualnie wybieramy metodę, wydawałoby się tę najbardziej naturalną i powszechną – Internet. To właśnie wirtualne przestworza gwarantują komfort, funkcjonalność i szybkość działania.

Gdzie poszukiwać ciekawych ofert pracy? Odpowiedź jest tylko jedna – Jobsora! W dzisiejszym artykule nie tylko opowiemy, dlaczego tak bardzo lubimy tę wyszukiwarkę, ale również podzielimy się tajną bronią dotyczącą tego, jak zdobyć wymarzoną pracę.

Funkcjonalność i prostota w jednym – Jobsora melduje gotowość do działania

Jobsora to prosta wyszukiwarka ofert pracy w Polsce. Ceni funkcjonalność i minimalizm, a te wartości są szczególnie uwielbiane przez równie praktyczne dusze. Na stronie głównej Jobsora znajduje się to, co najistotniejsze. Na samej górze została wyróżniona wyszukiwarka, która przeznaczona jest dla osób o skonkretyzowanych potrzebach – w tym miejscu bowiem wpisuje się pożądane stanowisko oraz miejsce pracy – dowolnie może to być województwo, gmina lub miasto. Po kliknięciu przycisku „szukaj pracy” otrzymujemy dokładne wyniki.

Precyzyjne wyszukiwanie – filtry na szyte na miarę

Ciekawą opcją Jobsora jest możliwość zastosowania filtrów. W związku z tym, jeśli pragniemy otrzymać jedynie najnowsze wyniki ofert pracy, możemy zaznaczyć okres z dzisiaj, sprzed 3 lub 7 dni. Domyślnie wyszukiwarka została ustawiona na wszystkie dni, przez co różnorodność propozycji jest bardzo szeroka.

Ponadto, we filtrach strony znajduje się także stawka wynagrodzenia, która może być np. dowolna, od 2000 zł czy też od 15 000 zł. Co więcej, jeśli w wyszukiwarkę wpiszemy, zarówno stanowisko, jak i miejsce pracy, we filtrach pojawi się także określenie odległości – 5 km, 10 km, 15 km lub dokładne miejsce. Jobsora zadbała o komfort użytkownika. Wszelkie, określone w sposób precyzyjny, preferencje pozwalają na znalezienie w bardzo krótkim czasie żądanych propozycji. To niczym oferta szyta na miarę.

Co ciekawe, w przypadku gdy nie mamy ściśle określonych potrzeb związanych z danym stanowiskiem, Jobsora udziela podpowiedzi. Na stronie głównej znajdują się popularne oferty pracy z poszczególnych kategorii. Po przejściu do preferowanej grupy uzyskamy najnowsze wyniki pracy m.in. jako sprzedawca-konsultant, operator czy pracownik ochrony. Jobsora jednak na tym nie poprzestała i dopasowała się do jeszcze wyższych oczekiwań osób poszukujących pracy. Na stronie głównej znajdują się także podpowiedzi, dotyczące ofert z poszczególnych miast czy też województw. Dzięki temu w szybki sposób można odnaleźć, uszeregowane od najnowszych, propozycje pracy w miejscach, które znajdują się w pobliżu.

W trosce o czas – wyszukiwarka Jobsora

Każdy aspekt wyszukiwarki ofert pracy jest przemyślany i stworzony na podstawie aktualnie najistotniejszej wartości – czasu. Szanujemy jego bezcenność, dlatego też Jobsora stworzył intuicyjną stronę. Ciekawą funkcją jest szybkie przeglądanie ofert. Po kliknięciu, treść danego ogłoszenia pojawia się obok – nie tracimy czasu na przejście do nowej karty czy strony. To bardzo ważne, szczególnie dla osób intensywnie poszukujących pracy. Szybka weryfikacja sprawia, iż w bardzo łatwy sposób można dokonać selekcji ofert interesujących, czyli takich, na które warto odpowiedzieć.

Ciekawe CV pierwszym, mocnym wrażeniem!

Na zakończenie, warto wspomnieć o samym CV, które wkrótce wyślesz do potencjalnego pracodawcy. Pamiętaj, że w tym przypadku liczy się dobre, pierwsze wrażenie. Pragniesz pozytywnie zaskoczyć, pochwalić się osiągnięciem, powiadomić o oryginalnym, nietuzinkowym zainteresowaniu? Nie wahaj się! CV pomimo oficjalnej formy pozwala na subtelne odstępstwa. Oczywiście w tego typu dokumencie powinny znaleźć się wszelkie istotne informacje dotyczące doświadczenia, ukończonych szkół i kursów. Niemniej jednak pamiętaj, że liczy się to „coś”, dzięki czemu zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną.

Czytany 392 razy
© 2013-2019 by SN2.EU