czwartek, 16 listopad 2017 08:14

Rozwiązania multimedialne – atrakcja na imprezie firmowej

Imprezy firmowe to już nie tylko domena wielkich korporacji. Takie integrowanie się można zorganizować praktycznie w każdej firmie. Trzeba jednak pamiętać, że zwykłe spotkanie w restauracji to już coraz częściej za mało jak na potrzeby i wymagania nowoczesnych pracowników, którzy chcą się lepiej poznać, ale przy okazji też dobrze zabawić. Jak zatem zorganizować spotkanie integracyjne, by zapewnić pracownikom doskonałą rozrywkę na poziomie?

O czym pamiętać organizując imprezę firmową dla pracowników?

Przed podjęciem jakichkolwiek kroków warto pamiętać o przeprowadzeniu wywiadu z pracownikami, w którym nakreślą oni swoje preferencje co do tego, w jaki sposób chcieliby spędzić czas pozwalający im na lepsze poznanie zespołu. Pozwoli to na uniknięcie problematycznych rozwiązań np. sytuacji, gdy organizujemy wyjazd survivalowy, a większość osób chciałoby spędzić spotkanie w kameralnym miejscu. Takie rozeznanie w gustach pracowników można przeprowadzić w formie anonimowej ankiety z pytaniami zamkniętymi lub otwartymi. Mając taką wiedzę, o wiele łatwiej będzie dostosować imprezę do upodobań pracowników, a co za tym idzie, taka zabawa odniesie spodziewany skutek – pracownicy zrelaksują się i lepiej poznają.

Impreza integracyjna – jak ją urozmaicić?

Jednym z najbardziej uniwersalnych i zarazem ciekawych pomysłów jest wykorzystanie rozwiązań multimedialnych na takiej imprezie. Wybór tego typu rozwiązań jest naprawdę szeroki. Przykładem mogą być tutaj projektory, dzięki którym można wyświetlać filmy czy zdjęcia oraz ekrany dotykowe, przy pomocy których można zorganizować ciekawe konkursy dla uczestników spotkania. Jeżeli spotkanie integracyjne będzie połączone ze szkoleniem np. na początku jest wykład, a część towarzyska później, można wynająć także kiosk multimedialny, na którym można przedstawić ofertę firmy szkoleniowej, a także przygotować ankietę odnośnie tego, jak podobało się uczestnikom spotkanie integracyjne.

Propozycji jest naprawdę wiele – więcej informacji na temat poszczególnych rozwiązań można znaleźć na stronie internetowej firmy specjalizującej się w wynajmowaniu tego typu sprzętu – www.Multiwizja.eu. Gdzie można także zamówić profesjonalną obsługę eventów branżowych organizowanych w firmach, ale także takich, które mają większą skalę np. konferencji czy szkoleń.

Wyświetlony 374 razy
© 2013-2019 by SN2.EU