czwartek, 10 sierpień 2017 17:36

Słodki prezent dla klienta

Ilość propozycji upominków dla klientów na rynku jest nieograniczona zarówno pod względem kategorii jak i jakości produktów. Jako właściciele firm możemy wybierać spośród mnóstwa ofert, zaczynając od długopisów, idąc przez ozdoby, a kończąc na produktach spożywczych. Coraz częściej sięgamy po bardziej praktyczne upominki, do których z pewnością należą produkty spożywcze.

Oczywiście największym zainteresowaniem, co zrozumiałe, cieszą się słodycze. Każdy z nas je uwielbia, dlatego mają największą zapamiętywalność wśród klientów. Często goszcząc na eventach i konferencjach to właśnie ich szukamy na początku.

Dlaczego słodki upominek?

Podczas wielu różnych okazji, Polacy, zamienili kwiaty na słodycze, a długopisy na cukierki. Wynikać to może z kilku rzeczy: lubimy słodycze, są praktycznym upominkiem, zadowolą każdego, łatwo umieścić na nich swoje logo/życzenia, estetycznie zapakowane stanowią świetny element dekoracji, są idealną reklamą naszej firmy i np. przywiązania do regionu i tradycji. 

Każdy z nas, z własnego doświadczenia wie, że najchętniej na wszelkiego rodzaju eventach czy konferencjach sięga po coś do przekąszenia, a nie ulotki czy innego typu produkty reklamowe. W branży spożywczej mamy niemalże taki sam wybór produktów i firm, co przy innych upominkach, dlatego z łatwością możemy zdecydować się na słodki upominek. Spośród wielu słodyczy do wyboru warto zdecydować się na coś, co zna każdy, ale wybór produktu najwyższej jakości jest gwarancją sukcesu i zadowolenia klientów.

Jeśli do smaku i jakości firma, w której zamawiamy upominek, działa kompleksowo i zajmuje się również projektem i produkcją opakowania reklamowego oraz samego zapakowania słodyczy, to lepiej wybrać nie mogliśmy! Warto zdecydować się na firmę z tradycjami, która od lat zajmuje się produkcją konkretnego wyrobu. Z tego powodu warto zajrzeć na stronę lokalnej firmy z Bełchatowa ‘’Majami’’, która jako swój produkt wiodący wybrała krówki. Mają w swojej ofercie zarówno krówki w formie maszynowej jak i ręcznej. Zamawiając słodycze promocyjne w ‘’Majami’’ mamy pewność smaku, doświadczenie w projektowaniu opakowań reklamowych słodkich upominków i gwarancję jakości zamówienia. Po więcej szczegółów należy zajrzeć na www.Majami.pl.

Czytany 110 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Biznes i finanse

  • 1