środa, czerwiec 19, 2024
czwartek, 25 lipiec 2013 20:03

Wymarzone zaręczyny okiem kobiety

Jeżeli chodzi o zaręczyny to każda, ale to każda kobieta ma zbliżoną do siebie wizję tego wydarzenia. Obowiązkowo wschód bądź zachód słońca, piękne ubrania, ekskluzywne miejsce i w momencie tej wielkiej chwili staje się ona obiektem zainteresowania. Oczywiście nie można zapomnieć o kulminacyjnym punkcie zaręczyn, czyli wyjęciu pierścionka zaręczynowego i poproszenie damy serca o rękę.
I właśnie ten kulminacyjny punkt zaręczyn (pierścionek zaręczynowy) będzie głównym tematem artykułu, który rzuca negatywne światło na płeć piękną.

Pamiętacie taki film „Hrabia Monte Christo” reżyser: Kevin Reynolds z 2002 roku? Jeśli nie mieliście możliwości obejrzeć tego filmu to gwarantuję że na długo pozostanie w Pamięci. W tym filmie główny bohater bardzo kochał swoją kobietę i użył nitki jako pierścionek zaręczynowy na co kobieta zareagowała szczerym uśmiechem i łzami w oczach. Czy wszystkie kobiety na podobną sytuację w obecnych czasach zareagowałyby tak samo skoro „zaręczynowa nitka” zupełnie odbiega od wizji tego ważnego momentu?

Oczywiście dla dużej liczby kobiet nie ma znaczenia symbol zaręczyn, ale jedynie fakt że ich mężczyzna chce spędzić z nimi resztę życia. Niestety są i takie kobiety dla których zaręczyny bez pierścionka który będą mogły pokazywać znajomym nie mają zupełnie żadnego sensu – Jest to negatywne światło które niestety jest przypisywane kobietom przez płeć męską, ale o którym głośno się nie mówi.
Czy pierścionek zaręczynowy musi być drogi?

Nie żyjemy w czasach Hrabiego Monte Christo i możemy korzystać z dobrodziejstwa technologii którym jest internet. Osoby nie mające styczności z internetem bez większego problemu mogą odnaleźć sklep oferujący pierścionki zaręczynowe i wybrać ten który będzie pokrywał się z finansowymi możliwościami. Konkurencja w biżuterii jest ogromna co owocuje bardzo niskimi cenami za wszelkie wyroby jubilerskie i naprawdę nie potrzeba kredytu żeby kupić ładny pierścionek zaręczynowy a jedynie odrobina cierpliwości.

Istnieje wiele mitów odnośnie tego za ile mężczyzna powinien kupić kobiecie taki pierścionek, a najbardziej absurdalnym z nich jest: ,, za 1,5 pensji „. Jeżeli ktoś chwilowo nie pracuje to ma kupić pierścionek za 0 zł? A jak ktoś zarabia 800zł z czego po wszystkich obowiązkowych opłatach zostaje mu 50zł to musiałby na pierścionek zbierać 16 miesięcy i oczywiście w tym okresie nic nie wydawać na swoje przyjemności.

Wszystkie kobiety powinny wiedzieć, że pierścionek to symbol którym równie dobrze może być kawałek druciki czy właśnie nitka. Bardziej niż wymarzone zaręczyny powinno się liczyć małżeństwo. Czy mężczyzna będzie odpowiedzialny? Dbał o rodzinę? Nie zdradzał? Jeżeli według Ciebie te wartości są mniej ważne niż wystrzałowe zaręczyny i pierścionek z diamentem wielkości jajka to naprawdę mi przykro mężczyzny z racji kiepskiego wyboru wybranki serca. pozycjonerzy24 http://www.16ton.pl/