poniedziałek, kwiecień 22, 2024
wtorek, 28 wrzesień 2021 18:49

Keen z kolekcją dla najmłodszych

Inspiracją dla marki KEEN do tworzenia nowych modeli obuwia jest przede wszystkim człowiek. To właśnie dla niego marka projektuje buty zapewniające zdrowie i komfort. KEEN nie zapomina także o dzieciach. Marka jest świadoma, że już od najmłodszych lat wygodne buty mają wpływ na prawidłowy rozwój sylwetki dziecka.

 

Od dawna rodzice czekali cierpliwie na stworzenie „cieplejszego” sandała dla swoich pociech, kochających klasyczne Newporty. Ten model chroniący palce zapoczątkował pojawienie się całkowicie nowej kategorii w branży obuwniczej. Teraz jest ikoną, która napędza przygody, łączy społeczności oraz inspiruje ludzi na całym świecie bez względu na wiek, płeć, czy rasę do tego, aby wyjść na świeże powietrze.

Keen Newport Shoe

Keen Newport Shoe

Keen wziął sobie do serca prośby rodziców - dodając oddychająca siateczkę do kultowego sandałka marka stworzyła idealny but do szkoły czy na plac zabaw, który jest gotowy na każdą pogodę!.

Nowa kolekcja bucików dla dzieci od Keen pozwoli wskoczyć w jesienny klimat w funkcjonalnych butach, nie rezygnując z komfortu i ochrony palców, z których słynie marka. Model NEWPORT SHOE to przede wszystkim elastyczny system zapinania z regulacją, oddychająca wyściółka z siateczki oraz gumowa podeszwa typu non-marking, która nie zostawia śladów; technologia antybakteryjna Eco Anti-Odor zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi przy  jednoczesnej eliminacji powstawania drobnoustrojów.

Keen Newport Shoe

Keen Newport Shoe

Nowy model Newport oraz wiele innych kultowych butów jest już w sprzedaży na www.keen.pl oraz  w wybranych sklepach stacjonarnych.