poniedziałek, 20 kwiecień 2020 17:39

Oprawy LED – opcja ściemniania – opcja ze sterownikiem schodowym

Producenci nowoczesnych systemów oświetlenia oferują coraz ciekawsze i bardziej funkcjonalne rozwiązania, które można wykorzystać w dowolnych pomieszczeniach. Dobrym rozwiązaniem oświetleniowym, które sprawdzi się praktycznie wszędzie, mogą być oprawy LED, które są funkcjonalne, proste w montażu i działają niezawodnie przez długi czas.

 

Oprawa LED RUBI z funkcją sterowania radiowego to propozycja dla osób, którym zależy na niezwykłym designie połączonym z wysoką jakością wykonania. Oprawa ma kształt koła, jest zaprojektowana z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, a jej ciekawy design z pewnością podkreśli charakter wnętrza.

Oprawa LED RUBI

Oprawa LED RUBI

Oprawa jest dostępna w kilku ciekawych wersjach kolorystycznych, a także z różnymi przesłonami, co pozwala na idealne dopasowanie produktu oświetleniowego do potrzeb konkretnego wnętrza. Oprawę można szybko i sprawnie zamontować w dowolnym miejscu. Świetnie sprawdzi się do oświetlania klatki schodowej, ciągów komunikacyjnych, może być również dobrym uzupełnieniem głównego oświetlenia w każdym domowym czy biurowym wnętrzu.

Oprawy Rubi

Oprawy Rubi

Nowoczesna oprawa RUBI pozwala na wykorzystanie światła zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Jej proste i wygodne sterowanie umożliwia włączanie i wyłączanie światła drogą radiową, bez korzystania z włączników. Użytkownicy mają również możliwość bezproblemowego ściemniania oprawy – może ona świecić z całą mocą, może również dawać delikatne, lekkie światło, które świetnie sprawdza się do budowania nastroju. Taka opcja idealnie sprawdzi się w sypialni bądź w innych wnętrzach, w których potrzebne jest nastrojowe, klimatyczne oświetlenie.

Oprawa LED RUBI

Oprawa LED RUBI

Oprawa LED RUBI oraz wszystkie inne oprawy ledowe pochodzące od sprawdzonych producentów to doskonałe rozwiązanie oświetleniowe praktycznie do każdego wnętrza, a jednocześnie dobry sposób na obniżenie rachunków za energię elektryczną. Oświetlenie LED pobiera niewiele energii z sieci, nie generuje więc wysokiego poboru. Warto więc zamienić lampy w całym domu na nowoczesne, energooszczędne odpowiedniki LED.

Dodatkowym atutem jest możliwość podłączenia opraw RUBI do systemu zarządzanego przez sterownik schodowy MONO-1 RESTAN w wersji jednokolorowej

sterownik schodowy MONO-1 RESTAN 

sterownik schodowy MONO-1 RESTAN 

lub RGB-01 RESTAN w wersji RGB.

sterownik RGB-01 RESTAN w wersji RGB

 

 

Takie połączenie da nam możliwość skorzystania zarówno z efektownego oświetlenia bocznego LED jak również skorzystania z funkcjonalności nowoczesnego zarządzania ruchem na klatce schodowej. 

Media

© 2013-2020 by SN2.EU