wtorek, 06 sierpień 2019 18:23

Czy jest zamiennik zamka Gerda RIM 6000?

Zamiennik zamka Gerda Zamiennik zamka Gerda

Chociaż producent zamków Gerda cieszy się najwyższą renomą i jest ceniony w branży już od wielu lat, to ślusarze z Pogotowia zamkowego często spotykają się z pytaniem: czy jest jakiś zamiennik zamka do drzwi Gerda RIM 6000 S?

Dlaczego ten zamek do drzwi jest tak chętnie wymieniany przez jego użytkowników? Oraz czy faktycznie istnieje jego zamiennik? Biegli profesjonaliści z Pogotowia ślusarskiego rozwiewają wątpliwości i odpowiadając na pytanie, mówią: tak, to polecany zamek KESO RIM 6000 S.

Czy zamek do drzwi Gerda RIM 6000 S jest… niewygodny?

Czy wiesz, dlaczego niektórzy decydują się na wymianę wkładki Gerda RIM 6000 S? Głównym powodem jest ograniczona wygoda korzystania z tego zamka do drzwi. Przy całej renomie i zaufaniu, jakim cieszy się producent zamków Gerda, trzeba przyznać, że w przypadku modelu Gerda RIM 6000 S są tutaj niestety powody do narzekania. Sam mechanizm jest jak najbardziej skuteczny, mocny i oczywiście – jak w przypadku pozostałych artykułów tego producenta zamków – wykonany z materiałów najwyższej jakości. Jednak sporo do życzenia pozostawia kwestia funkcjonalności wspomnianego zamka do drzwi. Przeszkadzać może dosyć długi klucz rurkowy, który jest niewygodny. Poza brakiem komfortu są jeszcze dwie kwestie, które wiążą się ze zmniejszonym poziomem bezpieczeństwa. Jest to zapychająca się rurka, przez którą konieczne mogą okazać się problemy z otwarciem drzwi antywłamaniowych, a nawet naprawy zamka, jak i możliwość kopiowania klucza. Zdecydowanie lepiej skontaktować się zawczasu z polecanym Pogotowiem ślusarskim, by zamówić wymianę zamka Gerda RIM 6000 S na lepszy i unowocześniony model – tym bardziej, że na rynku występuje jego doskonały zamiennik, tj. zamek do drzwi KESO RIM 6000 S, który polecają najlepsi ślusarze.

Polecany zamiennik zamka Gerda RIM 6000 S

Zamek KESO RIM 6000 S to najlepszy wybór dla osób, które posiadają drzwi antywłamaniowe Gerda Star S. Główny zamek, jaki się w nich stosuje – czyli wkładka bębenkowa, model Gerda RIM 6000 S– przysparza często wspomnianych problemów z zamkiem. Na szczęście jeden z liderów rynku, czyli producent zamków KESO wyszedł naprzeciw ze swoją antywłamaniową wkładką bębenkową KESO RIM 6000 S. Profesjonalni ślusarze z Pogotowia zamkowego mówią, że sprawdzony zamek do drzwi KESO wraz z niesamowicie mocnymi drzwiami antywłamaniowymi Gerda Star S potrafi zapewnić najwyższy poziom ochrony w każdym domu, mieszkaniu czy przedsiębiorstwie! Warto zaufać specjalistom i wybrać zamiennik Gerda RIM 6000 S – czyli niezawodną wkładkę KESO RIM 6000 S.

© 2013-2020 by SN2.EU