czwartek, 06 lipiec 2017 17:32

Projektant wnętrz kontra samodzielne urządzanie mieszkania

Decydując się na zakup mieszkania lub domu – nie wspominając od postawienia nieruchomości od zera – liczymy się z obciążeniami finansowymi, jak i czasochłonnymi pracami. O ile łatwiej jest przy zakupie urządzonego już lokum, do którego wchodzimy z walizkami i z ulgą oddychając, myślimy – „Już po krzyku”. Czy tak to miało wyglądać? A co z wyrażeniem własnej domowej osobowości? Przecież to nasze cztery kąty!

 

Będąc małymi dziewczynkami, bawiłyśmy się w dom. Naszym lalkom urządzałyśmy każdy kącik. Tu wazonik, tu czajniczek, tam dywanik, kolorowa narzuta. Gospodarując każdą zbudowaną ścianę z klocków, miałyśmy marzenia tego, jak nasz dom czy mieszkanie powinno wyglądać.

To dlaczego, w takim razie, razem z partnerem zdecydowaliście się na mieszkanie, urządzone w oklepanym stylu? Niech zgadnę, na samodzielne aranżowanie wnętrza, pewnie zabrakło czasu i chęci. Przeprowadzka nie kojarzy się z przyjemnością. Chcemy załatwić wszystko szybko i sprawnie, przy jak najmniejszym stopniu zdenerwowania.

Zanim powiesz „pas, poddaję się” podejmij męską decyzję i poproś o pomoc projektanta wnętrz. Odchodzimy od oklepanych frazesów związanych z horrendalnymi sumami, jakie zażyczy sobie dekorator. To już przeżytek. Współcześnie architekci wnętrz dopasowują się do oczekiwań i wymagań klienta. Nawet tych, związanych z finansami. Profesjonaliści, dla przykładu – Krzysztof Ziółkowski, zaczynają, od wydawałoby się, banalnego wywiadu. Podczas rozmowy, dekorator dowiaduje się, jakie są Wasze potrzeby, jakie kolory i style lubicie. Co intryguje i sprawia, że cztery ściany nabierają domowego ciepła? Opowieść o oczekiwaniach sprawia, że architekt wnętrz przygotowuje dla Was specjalnie stworzoną prezentację możliwości i rozwiązań. Opracowane wizualizacje stają się rzeczywistością, nad którą realizacją przez cały czas czuwa projektant.

Na stronie www.krzysztof-ziolkowski.pl znajdziecie kilka inspirujących projektów, wyżej wspomnianego architekta wnętrz. Indywidualne podejście do klienta pozwoliło mu na stworzenie wyjątkowych, oddających osobowość zlecającego, pomieszczeń.

Współpraca z dekoratorem wnętrz pozwala na zaoszczędzenie czasu. To czynnik wiążący. Powierzając projektowanie czterech ścian, wysoce wykwalifikowanym osobom, masz pewność, że Twoje wnętrze będzie oddawało to, co w duszy Ci gra. Oklepanym trendom dziękujemy. Co więcej, realizacja zlecenia przebiega pod czujnym okiem projektanta, dzięki czemu nie musisz się niczym przejmować.

© 2013-2020 by SN2.EU