wtorek, 23 sierpień 2016 12:57

Idealna kuchnia, w której możesz się odprężyć

W dzisiejszych czasach każdy z nas chce stworzyć sobie idealne mieszkanie, nieodbiegające wystrojem od pomieszczeń, które widzimy w najlepszych filmach czy najciekawszych pismach wnętrzarskich. Jest to nie tylko nasza wewnętrzna potrzeba lepszego życia, ale również pewnego rodzaju wymaganie, które stawia przed nami świat. Coraz częściej chwalimy się swoim życiem i swoim mieszkaniem na portalach społecznościowych, umieszczając zdjęcia z codziennego życia.

Robią to też nasi znajomi, którzy tak jak my dbają o każdy szczegół, począwszy od wystroju kuchni, aż po dobór dodatków i akcesoriów do przechowywania, czy elementów dekoracyjnych w salonie.

 

Właściciele firmy Ikea zauważyli, że pojawił się nowy trend polegający na chęci osiągnięcia perfekcyjnego życia i wnętrza. Dla wielu z nas dążenie do takiego ideału przeobraziło się w prawdziwą konkurencję, w której to my musimy być wygrani. Właśnie z tego powodu powstał ten krótki film, który ma nam uświadomić, że perfekcyjnie piękna kuchnia jest ważna, ale powinna być przede wszystkim komfortowa, ergonomiczna i wygodna w codziennym, naturalnym życiu.

Jak osiągnąć taką zdrową równowagę?
Wystarczy zastosować rozwiązania Ikea, jak systemy przechowywania w meblach kuchennych, nowoczesne akcesoria do przechowywania (pojemniki, słoiki, segregatory), czy wielofunkcyjne ozdoby do jadalni.

© 2013-2020 by SN2.EU