czwartek, 11 luty 2016 13:14

Hobby czy praca - świece ozdobne

Świece ozdobne stanowią zawsze trafiony prezent. Nie dość, że są piękne, to jeszcze bardzo praktyczne. Zaletę posiadania w domu świecy na pewno poznał każdy, kto chociaż raz zastał w domu awarię prądu. Jednak większość z nas traktuje świece jak wyjątkową dekorację, a te zapachowe jak naturalne odświeżacze powietrza, które tworzą we wnętrzu wyjątkowy klimat.

Świece ozdobne i zapachowe można traktować również jak dodatkowy zarobek, by z czasem stały się głównym zajęciem. Wiele młodych mam, przebywających na rocznych urlopach macierzyńskich, zaczyna tworzyć autorskie świece. To doskonałe hobby, bardzo kreatywne i niezwykle odprężające. Idealne, gdy całymi dniami zajmujemy się dzieckiem lub jeśli chcemy odpocząć po ośmiu lub dziesięciu godzinach pracy zawodowej.

Czy na świecach można zarobić?

Do stworzenia świecy potrzebujemy właśnie gołą świecę i ozdoby oraz barwniki. Jeżeli chcemy, by nasze hobby było również dodatkowym źródłem dochodu, to warto kupować składniki w odpowiednich sklepach internetowych z akcesoriami do produkcji świec. Doskonałym przykładem jest www.candleglaze.com, czyli miejsce, w którym kupimy wszystko, co jest nam potrzebne i na dodatek w bardzo niskiej cenie.

Warto wiedzieć, że świeca jest takim nośnikiem, który „przyjmie wszystko”. Co to dokładnie znaczy? Wyobraźcie sobie suszone kwiaty z pobliskiej łąki, zatopione w zewnętrznej warstwie świecy lub koraliki ze zniszczonej bransoletki, albo kawałki materiałów, które pozostały po drobnych przeróbkach krawieckich ubrań Waszych dzieci. To wszystko i każda nawet najmniejsza, pojedyncza rzecz może być źródłem inspiracji dla nowej świecy.

Gotowe ozdobne świece można sprzedawać rodzinie i znajomym lub w Internecie, korzystając z różnych portali ogłoszeniowych. Można również wyszukać sklepy z rękodziełem i m zaoferować swoje małe dzieła.

© 2013-2020 by SN2.EU